Widziana w:

Jesteś rodzicem.

Każdego dnia masz do czynienia ze zwykłymi codziennymi rodzicielskimi trudnościami. Bardzo często pojawiają się w Twojej głowie trudne pytania i dylematy związane z wychowaniem.

Czasem doskwiera Ci zmęczenie i frustracja bo nie masz pomysłu, jak poradzić sobie konkretną sytuacją. Rozumiem to.

Rodzicielstwo to nieustanne gaszenie pożarów. Problemów w rodzicielstwie jest wiele. Pytań jeszcze więcej, ale zamiast głowić się samemu nad rozwiązaniem… zamiast stosować ryzykowne metody prób i błędów… lepiej znaleźć skuteczne rozwiązanie.

Znajdziesz je tutaj. Rozgość się.

Sprawdź moje najskuteczniejsze rozwiązania na

Agresję u dzieci

Co zrobić, gdy dziecko bije rodzica, samo siebie lub jest agresywne wobec rówieśników? Jak poradzić sobie skutecznie, z miłością i szacunkiem do dziecka, z dziecięcą agresją?

Poznaj rozwiązanie

Problemy z odpieluchowaniem

Kupka w majtkach? Zaparcia nawykowe? Niechęć do nocniczka? Co zrobić, aby dziecko zaczęło normalnie i bez lęku korzystać z nocniczka? Jak pozbyć się pieluchy raz na zawsze?

Poznaj rozwiązanie

Rozwój intelektualny

Jaki wpływ ma dieta na rozwój dziecka? Wiara w siebie, koncentracja i inteligencja - co możesz zrobić, aby rozwijać te sfery u dziecka od najmłodszych lat? Jak od pierwszych miesięcy życia możesz wpływać na potencjał swojego dziecka i przyczynić się do jego późniejszych sukcesów w życiu i w szkole?

Poznaj rozwiązanie

Wyjątkowe sytuacje

A co jeśli Twoja sytuacja jest zupełnie inna? Co jeśli masz problem wychowawczy, z którym nie możesz sobie poradzić? Jeśli do tej pory nie znalazłeś nigdzie jego rozwiązania? Postaw na indywidualne podejście.

Poznaj rozwiązanie
Kim jestem?

Mariola Kurczyńska

Autorka bestsellerowej książki “Obudź w dziecku olbrzyma” (Ponad 14 000 sprzedanych egzemplarzy), doradca rodzicielski z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Terapeuta, pedagog, doradca rodzicielski, wieloletnim dyrektorem Niepublicznej Poradni Specjalistycznej Psychologiczno-Pedagogicznej w Legnicy oraz mama 23-letniej Oli.

Od ponad 20 lat pomaga tysiącom rodziców

na prywatnych konsultacjach w poradzeniu sobie z trudnościami wychowawczo-szkolnymi.

Stworzyła dwa rewolucyjne programy edukacyjne on-line

dla rodziców, które pozwalają na korzystanie z jej wiedzy polskim rodzicom na całym świecie

Jest autorką dwóch książek, które wyprzedały się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy

wspierając tym samym, tysiące rodziców każdego dnia w jak najlepszym wychowaniu ich pociech

Gdy stajemy się rodzicami nie dostajemy instrukcji obsługi tego małego człowieczka. Człowieka, którego cała przyszłość i życie zależą od Nas.

Nikt z Nas wtedy nie wie, jak być najlepszym rodzicem dla tego maluszka.
Ale już wtedy masz coś bardzo ważnego – miłość i chęć zrobienia wszystkiego, aby być jak najlepszym rodzicem.

Elementem, który zapewni Ci wychowawczy i życiowy sukces jest właśnie edukacja rodzicielska.

Łatwiejsze rodzicielstwo

Rodzicielstwo staje się i łatwiejsze, i przyjemniejsze, gdy nie musisz się zamartwiać tym, co zrobić w konkretnej sytuacji. Ty to po prostu wiesz.

Lepsze wychowanie

Kiedy są większe szanse na to, że wychowasz swoje dziecko najlepiej? Działając po omacku czy korzystając z konkretnej wiedzy i wskazówek?

Piękniejsza relacja z dzieckiem

Gdy masz wiedzę i wskazówki nie musisz się już zamartwiać… możesz lepiej się skupić na pielęgnowaniu tego co najważniejsze - Waszej relacji i bliskości.

Unikasz wielu błędów

Czy nie lepiej słyszeć od dziecka słowa miłości, zamiast nienawiści? Czy nie lepiej uniknąć chwil, w których dziecko nie słucha lub bije, lub ignoruje rodzica?

Jeszcze lepszy rodzic

Bądź najlepszą wersją siebie dla swojego dziecka. Przecież wiesz, że na to zasługuje. Możesz mniej krzyczeć, mniej się denerwować i skupiać na tym, co naprawdę się dla Ciebie w rodzicielstwie liczyć.

To wszystko jest możliwe i w Twoim zasięgu.

Każde dziecko jest inne, niepowtarzalne i wyjątkowe. To fakt.

Nawet dzieci tych samych rodziców, nawet bliźniaki, mogą być diametralnie od siebie różne!

ALE…

Pod pewnymi względami dzieci są jednakowe. Jak to możliwe?

Z pomocą nadchodzi matka natura, która wyposażyła dzieci w mózgi, a mózg tak jak wątroba, nerki, serce – nie różnią się od siebie budową i funkcjonowaniem.

Właśnie pod tym względem dzieci, tak jak dorośli, wpisują się w pewne wspólne schematy i właśnie dzięki tej wiedzy oraz wiedzy o budowie mózgu mogłam wypracować metody i rozwiązania, które okażą się skuteczne również dla Ciebie i Twojego dziecka.

Niezbędnik każdego rodzica i ogromne korzyści rodzicielskie:

Kurs online – Trudne emocje u dzieci

Czy nie jesteś już zmęczony agresją ze strony dziecka? Starasz się, a ono wciąż sprawia problemy w szkole, często frustruje się, złości bez powodu? A może jest jeszcze gorzej i dziecko ucieka się do przemocy fizycznej? Zdarza mu się bić kolegów albo rodziców?

Kurs online – Kupa STOP

Czy nie masz wrażenia, że Twoje życie jako rodzica obraca się wokół… kupy!… Czy Twoje dziecko wciąż robi ją do majtek? Przebieranie się kilka razy dziennie to już Wasza codzienność? A może maluch zaczął ją wstrzymywać, aż zaczyna czuć ból?

Masz pytanie? Śmiało zadaj je poniżej:

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Mariola Kurczyńska. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.

  A co jeśli uważasz, że ta cała edukacja rodzicielska wcale nie jest taka potrzebna? Że Twoja miłość i instynkt wystarczą?

  Powiem Ci tak… w ciągu 20 lat widziałam w swoim gabinecie setki sytuacji, o których wolałabym nie opowiadać publicznie, które wcale nie wynikały z tego, że rodzice nie kochali dziecka lub zrobili mu krzywdę. Nie. Oni po prostu popełnili wiele błędów z powodu braku wiedzy.

  Nie potrafili rozmawiać z dzieckiem przez co ciągle powstawały konflikty

  Nie chcieli mu zbyt wiele odmawiać, nie zbudowali swojego autorytet lub sami go sobie odbierali…

  Nie to jest jednak najgorsze. Najgorsze jest to, że nie podjęli żadnych działań, aby sobie z nawarstwiającymi się problemami poradzić.

  Popatrz. Uczymy się czytania, pisania, posyłamy dzieci na zajęcia z piłki nożnej, chodzimy do trenerów, dietetyków, do szkoły, na studia… a wychowanie dzieci? Co z nim?

  Uczysz się, jak być zorganizowaną, a nie poświęcisz czasu na to, aby dowiedzieć się czegoś więcej o własnym dziecku? O tym, że dzieci myślą zupełnie inaczej i dlaczego? O tym, co zrobić, żeby dzieci Nas słuchały, nie miały problemów z koncentracją, agresją, jedzeniem, wypróżnianiem się?

  Musisz się tego dowiedzieć. Chyba nie chcesz wychowywać własnego dziecka ”na czuja”?

  I wiedz jedno. Z moich 20 lat doświadczenia widzę, że ostatnie 3 lata są absolutnie najgorsze. Rodzice mają duuuużooo większe problemy rodzicielskie. To jest wyzwanie.

  Dlatego przygotowałam całą tą wiedzę, porady i sposoby.

  Ta wiedza jest na wyciągnięcie ręki. Przygotowałam już dziesiątki wpisów, dwie książki, kursy on-line, szkolenia… Skorzystaj. Bo ta wiedza jest. Część zupełnie bezpłatnie, część w cenie paczki pampersów lub sukienki z sieciówki.

  To kwestia priorytetów. Jakie są Twoje? Bo wiem, że dziecko jest dla Ciebie najważniejsze, ale czy robisz wszystko, żeby było Wam lepiej, a Tobie łatwiej?

  Poczytaj opinie o moich materiałach, metodach. Są świetne. Wiesz dlaczego? Bo moja wiedza jest sprawdzona i przede wszystkim DZIAŁA W PRAKTYCE.

  Sama jestem matką. Wiem, jak trudno potrafi być. Obiecuję Ci, że gdy zaczniesz działać, zacznie się układać!

  PS. Jeśli uważasz, że już wszystko wiesz, że nie warto się rozwijać i stawać się jeszcze bardziej świadomym rodzicem, to nie znajdziesz tutaj niczego dla siebie

  © 2021 Mariola Kurczyńska. Wszelkie prawa zastrzeżone Realizacja: DB Elite Team

  Dane rejestrowe:

  Mariola Kurczyńska, prowadząca działalność gospodarczą przy ul. Waleriana Łukasińskiego 7/1, 59-220 Legnica, NIP: 6911297858, REGON: 890631040.

  Tel.: 509 707 803

  E-mail: kontakt@mariolakurczynska.pl

  Obsługa klienta:

  Pn–pt: 10:00–14:00