Dla rodziców, wychowawców, psychologów i nauczycieli.

Jak Dzięki Kilku Skutecznym i Natychmiastowym Do Zastosowania Metodom Znacząco Zmniejszyć Lub Całkowicie Pozbyć Się Problemu Agresji u Dziecka?

Ekspert od wychowania i edukacji, pedagog i coach rodzicielski tłumaczy, jak zrobić to prosto i skutecznie.

Czy nie jesteś już zmęczony agresją ze strony dziecka? Starasz się, a ono wciąż sprawia problemy w szkole, często frustruje się, złości bez powodu? A może jest jeszcze gorzej i dziecko ucieka się do przemocy fizycznej? Zdarza mu się bić kolegów albo rodziców?

Jeżeli dziecko wymusza, szantażuje, kiedy nie dostaje tego, czego chce, wpada w histerię i płacz, jest to oznaką problemów z kontrolą emocji i agresją.

Dlaczego?

Ponieważ pierwszą rzeczą, jaką robimy jest poszukiwanie rozwiązań w Internecie. Trafiamy na fora z poradami innych matek, które również mają podobny problem. Tworzy się gorąca wymiana zdań i podpowiadanie przeróżnych metod.

I co? I prawdopodobnie nic. Brak efektów powoduje tylko większą frustrację u rodziców i dziecka.

Czy nie frustruje Cię to, że tak się starasz, próbujesz różnych rozwiązań i nic?

To nie jest przypadek.

Szanowni Państwo – jak osoba, która dopiero wkracza w sferę wychowania dziecka może udzielać kompetentnych porad? Czy poszlibyście Państwo po poradę do lekarza, który miał zaledwie jednego pacjenta?

Na bazie 20-letniego doświadczenia i tysięcy przepracowanych sytuacji mogę z całą pewnością powiedzieć, że istnieje sprawdzona droga do rozwiązania tego problemu. Co więcej, nie polega ona na karaniu dziecka.

Jak byś się czuł gdybyś raz na zawsze mógł pożegnać się z problemami z agresją u Twojego dziecka i stworzyć dobrą relację w rodzinie?

Kary nie działają! One pogłębiają problem.

W przypadku ataków agresji ze strony dziecka nie ma znaczenia, że jak często je upominasz. To nie działa.

Nie ma znaczenia, że stosujesz kary albo w kółko powtarzasz, że tak nie wolno.

Nie ma znaczenia, że stosujesz upomnienia; rozmawiasz, czy wpisujesz uwagi do zeszytu. Jeżeli dziecko wciąż zachowuje się agresywnie, sprawia problemy w szkole i szantażuje Cię emocjonalnie, to takie działanie po prostu nie ma sensu.

Gdyby te metody działały, dzisiaj nie mielibyście tego problemu. Dlatego trzeba tego zaprzestać. Są inne metody, ale będę szczera…

To duży problem, na szczęcie nie jesteś w tym wszystkim sam.

Wiem, że niektórzy na pytanie: „Czy trzeba karać dzieci za złe zachowanie?“, odpowiedzą: „Tak, bezwzględnie“. Inni z kolei powiedzą: “Zdecydowanie nie powinno się tego robić”.

Ale czy tędy droga?

Jeżeli pomimo starań zjawisko agresji powiększa się zamiast maleć, to należy jak najszybciej skończyć z takimi metodami.

Popatrzmy na sytuację w kontekście szkoły. Jeżeli dzieci w szkole coś przeskrobią, to zazwyczaj rozmawia się z nimi i informuje, że tak nie wolno robić.

Jaki jest skutek? Zerowy. Na drugi dzień znowu są przepychanki lub problemy.

Gdy kary i rozmowy nie działają w końcu dochodzimy do wniosku, że to wina dziecka. Ono już takie jest… Jedynym sposobem jest większa presja i większe kary. Może dziecko w końcu się ugnie i zmądrzeje.. Ale to nie ma szansy zadziałać i doskonale o tym wiecie. Szczególnie jeżeli już tego próbowaliście.

Na samym starcie należy zrozumieć, że metody, które stosuje znacząca większość rodziców i „ekspertów” z telewizji śniadaniowych czy „for” internetowych nie działają.

Jeżeli masz wrażenie, że do Twojego dziecka nic nie dociera, to jak najszybciej musisz zmienić wszystkie swoje metody postępowania z agresją.

Są na to rozwiązania, które przyniosą konkretne efekty i za chwilę je poznasz.

Czy Ty znasz skuteczne metody na to, aby poradzić sobie z agresją u dziecka?

Od ponad 20 lat zajmuję się pomocą w sprawach wychowawczych i szkolnych. Jestem pedagogiem, neuroterapeutką i coachem rodzicielskim z licznymi sukcesami.

Na przykładzie historii wielu rodzin, które zetknęły się z problemem agresji wśród swoich dzieci, wiem, że jeżeli zastosujecie właściwe metody, to efekty będą widoczne bardzo szybko. Oznaką właściwego radzenia sobie z agresją u dziecka są takie sytuacje:

 • dziecko zaczyna radzić sobie ze swoimi emocjami,
 • staje się bardziej otwarte i skłonne do rozmowy,
 • przestaje sprawiać problemy w szkole,
 • przestaje szantażować emocjonalnie,
 • samo rozwiązuje konflikty i niepotrzebna jest Twoja ingerencja,
 • dziecko zaczyna widzieć wartość w dobrych relacjach rodzinnych i szkolnych, dlatego zaczyna o nie dbać, można z nim spokojnie porozmawiać i ono stara się zrozumieć, a dzięki temu Ty w końcu możesz odpocząć.

Jeżeli spotkałeś się z taką reakcją dziecka, to oznacza, że wszystko idzie w dobrą stronę. Jeżeli nie, czytaj dalej.

Prawda jest taka, że 99% osób (rodziców i wychowawców), którzy do mnie przychodzą, nie wie jak poradzić sobie w takiej sytuacji. Bardzo szanuję takie osoby za otwartość i chęć nauki.

Najtrudniejsza dla dziecka, rodziców i wychowawców jest sytuacja w której, problem jest naprawdę duży i nikt nie reaguje, ponieważ brakuje pomysłów co zrobić, jak reagować. Bezradność i obojętność, to najgorsza rzecz jaką można zrobić. Długofalowo psuje to relacje rodzinne, a dziecko jest narażone na znaczące problemy w dorosłym życiu.

Tak nie może być, dlatego postanowiłam to zmienić. Nie może być tak, że w XXI wieku normalni kochający rodzice, czy wychowawcy z pasją do zawodu, po prostu nie wiedzą jak poradzić sobie z sytuacją agresji ze strony dziecka. I to nie jest wina rodziców, wychowawców, ani dzieci. To wina braku WŁAŚCIWEJ wiedzy i ROZWIĄZAŃ.

A jednak jest światełko w tunelu.

Agresja – Stop. Sposób Krok Po Kroku

 

W ciągu ostatnich miesięcy pracowałam nad wyjątkowym kursem wideo „Agresja – Stop”, który zawiera w sobie esencję moich 20 lat pracy i doświadczenie zebrane z ponad 12 000 przepracowanych sytuacji.

To czym chcę się dzisiaj podzielić, to moje najskuteczniejsze metody na radzenie sobie z sytuacją agresji ze strony dziecka.

Te metody działają. Jestem tego pewna nie tylko z racji licznych efektów w mojej pracy z rodzicami, a przede wszystkim z własnego doświadczenia. Sama jestem mamą i rzeczy, których nauczę Cię, doskonale sprawdziły się również w mojej relacji z córką.

To co otrzymasz, to nie jest wiedza zaczerpnięta z jakiegoś forum czy książki przez osobę, która dopiero zaczyna. Oferuję Ci konkretną formułę radzenia sobie z agresją. Powstała ona w oparciu 20 lat doświadczeń i nieustanną pomoc tysiącom osób, które zgłosiły się do mnie.

Oto Konkretne Tematy, Których Nauczysz Się w Programie „Agresja – Stop”:

 • Poznaj co to jest agresja i jak ten mechanizm oddziałuje na dziecko?
 • Skąd się bierze agresja u dzieci? [Konkretne przykłady]
 • [Ważne!] Jakie są skutki ignorowania zachowań agresywnych?
 • Kogo dotyczy agresja? [Nietypowe spojrzenie]
 • Czy agresję można opanować?
 • Które dzieci są szczególnie narażone na doświadczanie agresji?
 • Agresja w szkole? [Rozpoznanie problemu od A do Z]
 • Co to jest inteligencja emocjonalna i dlaczego jest ważniejsza od matematyki? [Szansa]
 • [Dla rodziców i wychowawców] Dlaczego rodzice / wychowawcy doświadczają frustracji i agresji?
 • „Złote rady” psychologów, które przynoszą tylko problemy
 • Jak należy interweniować w domu na agresję dziecka? [Konkretne przykłady i sytuacje]
 • Jak reagować na agresję dziecka w szkole? [Co? Gdzie? Jak? Kiedy?]
 • [Dla Rodziców] Czego ojciec powinien nauczyć syna o agresji [Wskazówki krok po kroku]
 • Czego można, a czego nie można wymagać od dziecka agresywnego? [Dobre i złe praktyki]
 • Co robić, gdy dziecko stosuje agresję?
 • 5 nieświadomych zachowania rodzicielskich, które mogą powodować agresję dziecka!
 • 12 świadomych zachowań rodzicielskich powstrzymujących agresję dziecka
 • [2 kluczowe zasady] Jak nauczyć dziecko kontrolować złość i agresję?
 • Jak dziecko postrzega emocje i na nie reaguje?
 • [Konsekwencja] Co się dzieje, kiedy dziecko tłumi w sobie agresję?
 • Kary cielesne i psychiczne. Jak naprawdę szkodzą dziecku oraz jakie są inne sposoby poradzenia sobie z agresją?
 • 5 sposobów na “wykastrowanie” syna przewodnik z przymrużeniem oka [Porady wychowawcze]!
 • 5 błędów, które sprawia, że wychowacie agresywne dziecko.
 • [Ćwiczenie] Wejdź w buty dziecka
 • Znaczenie ruchu i kontaktu fizycznego w radzeniu sobie z agresją.
 • [Ćwiczenie dla dziecka] Na poradzenie sobie z emocjami
 • [Wskazówki] Co zrobić z TV, smartfonem i tabletem, gdy dziecko sprawia kłopoty?
 • Dieta obniżająca poziom agresji, która jest pyszna i zdrowa dla dziecka.

 

Muszę przyznać, iż nie spodziewałam się aż tak szybkich rezultatów. Już dosłownie po drugim spotkaniu zauważyłam postępy. Synek wyciszył się i z każdym tygodniem coraz lepiej opanowywał umiejętność radzenia sobie z negatywnymi emocjami w sytuacjach stresujących go. Dzięki temu stał się pewniejszy siebie, odważniejszy i szczęśliwszy. Jest w stanie efektywniej i mądrzej wykorzystywać swój potencjał. Jego nowe postrzeganie świata ma przełożenie na życie całej naszej rodziny.

Mama Kuby

Jestem mamą 5 letniej Natalki i 2 letniej Ali. Jedna i druga wcześnie zaczynała bić rodziców. Pani Mariola poradziła nam co robić. Sceptycznie do tego podeszliśmy. Nie wiedziałam czy to faktycznie przyniesie jakiś efekt. W końcu przyszła ta chwila. Natalka znowu podniosła na męża rękę. Mąż jednak tym razem poradził sobie z małym napastnikiem. Córeczka była bardzo zaskoczona i zdziwiona całą sytuacją. Od tamtej pory przestała nas bić.Inną sprawą były jej relacje z siostrą. Mała Ala ją biła o wszystko, a my zabranialiśmy Natalce jej oddać, no bo przecież Ala jest taka mała. Za radą Pani Marioli, że każdy powinien znać swoje miejsce , pewnego razu kazałam Natalii zareagować inaczej. Do dziś pamiętam jej spojrzenie. Była zdziwiona ale i szczęśliwa. Mała się rozpłakała zdziwiona całą sytuacją. Było kilka takich akcji, zanim Ala zrozumiała, żeby nie bić swojej siostry. Dzięki temu Natala nabrała pewności siebie a Ala przestała bić i siostrę i nas.

Mama dziewczynek

Chciałabym podziękować za wspaniały kurs oraz książkę, która pozwala początkującym rodzicom poukładać sobie wiedzę na temat agresji. Jeszcze przed przeczytaniem książki i przystąpieniem do szkolenia STOP Agresja byłam przekonana ze z moim dwuletnim synem jest coś nie tak, ze prawie codziennie dostaje skargi ze żłobka ze zaczepia, bije inne dzieci. Dzisiaj wiem juz jak radzić sobie z atakami agresji i jak rozładowywać złość u dziecka i zaczynam wszystkie rady wprowadzać w życie.Pozdrawiam serdecznie i życzę wesołych świąt Bożego Narodzenia

Katarzyna Cedzich

Widząc jak wdrażają ją moi klienci i wychowawcy zauważyłam, że dostępna wiedza na temat radzenia sobie z agresją jest niekompletna. Jest sporo niewyjaśnionych kontekstów i sytuacji, a to powoduje tylko dodatkowe kłopoty.

Dlatego osobiście nie brała bym się za przepracowanie problemu agresji u dziecka, bez poznania tej formuły KROK-PO-KROKU.

Nie podejmuj działania w ciemno, to zbyt ryzykowne

Największym koszmarem z jakim mierzyli się moi klienci było to, że próbowali takich „porad” zaczerpniętych z niesprawdzonego źródła i potem z dzieckiem i ich relacjami było tylko gorzej. Zamiast spokoju otrzymywali większe ataki agresji. A najgorszą rzeczą jaką potem robili, było stwierdzenie, że dziecko już takie jest i zostawiali temat. Zostawiali dziecko z emocjami, z którymi ono sobie nie radziło. Niestety tak zrobi sporo osób i przez to tracą lata wspaniałych relacji rodzinnych. Setki wspomnień i pozytywnych uczuć.

Jeżeli dobro dziecka jest dla Ciebie ważne, koniecznie poznaj kurs, który przygotowałam.

Gdy nauczysz się radzenia sobie z tematem agresji u dzieci, wpłyniesz pozytywnie nie tylko na ich życie, a przede wszystkim na relacje jakie to dziecko będzie miało do końca życia. Relacje rodzinne, relacje w szkole i relacje w życiu dorosłym.

Mało tego, sposoby zawarte w kursie Agresja – Stop, są skuteczne i intuicyjne. Zastosujesz je natychmiast i efekty będą widoczne praktyczne od razu.

Jedyne czego potrzebujesz, to wprowadzić tą sprawdzoną metodę w życie.

Dodatkowo, jestem pewna, że cena też nie będzie stanowiła żadnego problemu, ponieważ decydując się dzisiaj, otrzymasz ten materiał za jedyne 297 zł 147 zł!

Jaki sukces chcesz osiągnąć? Wybór należy do Ciebie…

Kliknij w przycisk poniżej “Dodaj do koszyka” i w ciągu dosłownie 5 minut otrzymaj dostęp do tej formuły.

TAK! Chcę kupić materiał!

w cenie promocyjnej*

297 zł

147 zł

* Jeżeli chcesz dokonać płatności przelewem lub nadać przekaz pocztą KLIKNIJ TU


Dodaj do koszyka

Często zadawane pytania:

Dlaczego 147 zł, a nie 297 zł? Kurs, który przygotowałam w pierwszej kolejności kieruję do osób, które znam osobiście i które są moimi klientami. Pomyślałam, że tak duży rabat będzie fajnym prezentem i docenieniem naszej wcześniejszej współpracy. Stąd taka decyzja.

Jak szybko uzyskam dostęp do kursu? Dostęp do kursu otrzymasz kilka minut po otrzymaniu płatności. System płatności internetowych Dotpay przyjmie zamówienie, a następnie na podany w zamówieniu adres mailowy przesłany zostanie email z danymi dostępowymi do kursu.

W jakiej formie otrzymam kurs? Kurs jest udostępniony online. Po dokonaniu płatności na podany przy zamówieniu adres email wysyłane są dane dostępowe do strony, na której znajduje się pełny kurs “Agresja – Stop”.

Jak długo będę miał dostęp do kursu? Dostęp do kursu jest stały. Można oglądać nagrania tak długo jak jest to potrzebne. Nie ma żadnego limitu. Sam decydujesz.

Czy jest jakaś gwarancja skuteczności? Skąd mam wiedzieć, że to zadziała u mnie? Tak oczywiście. Na badzie 20 lat doświadczeń wiem, że te sposoby działają. To esencja tysięcy przepracowanych sytuacji. Dlatego jeżeli zastosujesz moje wszystkie porady w ciągu 30 dni zgodnie z zaleceniami, a mimo tego nie będzie żadnego efektu, możesz napisać do mnie po zwrot pieniędzy.

Mariola

TAK! Chcę kupić materiał!

w cenie promocyjnej*

297 zł

147 zł

* Jeżeli chcesz dokonać płatności przelewem lub nadać przekaz pocztą KLIKNIJ TU


Dodaj do koszyka

© 2021 Mariola Kurczyńska. Wszelkie prawa zastrzeżone Realizacja: DB Elite Team

0