JAK PORADZIĆ SOBIE Z TRUDNYM ZACHOWANIEM SWOJEGO DZIECKA I POPRAWIĆ Z NIM RELACJĘ?

Oto szybki sposób, który poprawi relacje rodzinne i sprawi, że Twoje dziecko samo z siebie odrobi lekcje, posprząta bez narzekania i zacznie Cię słuchać, zamiast godzinami leżeć na łóżku z telefonem w ręku i marnować swoje życie.

PONAD 15 000 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY KSIĄŻKI

Książka, która raz na zawsze pomoże każdemu rodzicowi pozbyć się problemu agresji u dziecka.

Drogi rodzicu! Na wstępie chcę Ci bardzo podziękować za zainteresowanie się książką, którą napisałam dla Ciebie. Już teraz, dla tysięcy matek i ojców w Polsce jest ona fundamentalnym przewodnikiem w drodze do bycia wspaniałym rodzicem dla swoich dzieci.

To ponad 270 stron praktycznej wiedzy o wychowywaniu, budowaniu relacji oraz radzeniu sobie w trudnych, realnych sytuacjach, których doświadczają rodzice dzieci w Polsce.

Drogi rodzicu, czy nie jesteś już zmęczony ciągłym tłumaczeniem dziecku, że nauka jest ważna? Przypominaniem o posprzątaniu pokoju, czy po prostu posłuchaniu Ciebie?

Czy nie masz już dość sytuacji, w której wciąż powtarzasz i powtarzasz, a dziecko nic sobie z tego nie robi? Często po prostu wszystko ignoruje lub co gorsza, obraża się!

Czy nie martwi Cię sytuacja, w której Twoje dziecko codziennie wraca za szkoły, siada przy komputerze i marnuje życie w samotności? Co gorsza, jeżeli próbujesz mu to uświadomić i chcesz dobrze, ono złości się, że mu przeszkadzasz.

A co z lekcjami i ocenami w szkole? Co z jego przyszłością?

Wygląda jakby miało to w nosie. Brak motywacji i rozkojarzenie coraz częściej powoduje, że zamiast być lepiej, jest gorzej…

Czasami po prostu wraca ze szkoły, otwiera drzwi, rzuca plecak i nawet na Ciebie nie spojrzy… Na dodatek jest roztargnione, rozproszone i zazwyczaj ma zły humor. Może nawet wybucha agresją.

WAŻNE: Jeżeli teraz patrzysz na swoje dziecko i wewnątrz czujesz, że zmierza to nie w tym kierunku, jaki sobie wymarzyłeś, to zapewniam Cię – masz rację.

Nie wiń się jednak, ponieważ wszystkie podjęte decyzje wychowawcze były robione bez specjalistycznej wiedzy i bez wsparcia. Być może byłeś w tym wszystkim sam i teraz musisz mierzyć się z tymi problemami.

Czy wiesz, że istnieje sprawdzona wiedza i sposoby, które sprawiają, że dziecko samo chce się zmienić na lepsze?

Tak, to prawda. Miej świadomość, że wiem, co czujesz i doskonale znam Twoją sytuację.

Przez ponad 20 lat pomogłam tysiącom rodziców, którzy przychodzili do mnie z rożnymi problemami. Skoro pomogłam tysiącom osób, to pomogę i Tobie. Wystarczy podjąć jeden krok, aby dokonać pozytywnej zmiany dla siebie i dziecka.

Wielu rodziców bagatelizuje problemy z dziećmi tłumacząc sobie, że dziecko z tego wyrośnie. Musisz wiedzieć, że problem jest poważniejszy, niż myślisz. Dzieci zwykle wyrastają z butów i z kurtek, ale nie z takich problemów. Prawda jest taka, że jeśli nic z tym nie robisz, to dziecko w przyszłości może odczuć tego konsekwencje.

Co się stanie jeśli nie zareagujesz w porę?

Brak Twojej reakcji może oznaczać kłopoty dziecka w przedszkolu, szkole średniej, a także w okresie dorosłego życia. Kłopoty w pracy i w relacjach z ludźmi. Jest bardzo dużo badań, które to potwierdzają. Takie dziecko wystartuje w dorosłe życie z wieloma obciążeniami psychicznymi. To ogromny problem!

Dlatego, drogi rodzicu. Jeśli teraz zauważasz, że dziecko:

 • Nie potrafi SAMO motywować się do odrabiania lekcji.
 • Ma problem z koncentracją.
 • Ciągle o czymś zapomina.
 • Marnuje życie przy komputerze na grach.
 • Nie pomaga w domu – (nie chce wyrzucać śmieci, ogarnąć swojego biurka, włożyć naczyń do zmywarki, kiedy o to prosisz itd.).
 • Buntuje się i często się złości.
 • Próbuje stawiać na swoim.
 • Albo po prostu nie chce się uczyć i przynosi ze szkoły słabe stopnie i uwagi.

To Jest To Znak, Żeby Zainterweniować. Dlaczego?

Psychologowie są zgodni. Psychika dziecka kształtuje się bardzo wcześnie. To oznacza, że jeśli dziecko na tym etapie nie nauczy się pozytywnych zachowań, to w przyszłości może mieć problem z motywacją i relacjami społecznymi.

Na przykład będzie mieć trudności w pracy, będzie mieć trudność ze znalezieniem partnerki / partnera. Będzie mieć problem w nawiązywaniu relacji. Zamknie sobie drogę do kariery i sukcesu.

Dodatkowo jeśli Twoje dziecko osiąga teraz słabsze wyniki w nauce, to w najbliższym czasie straci wiarę we własne umiejętności, nie nabierze pewności siebie i będzie miało niską samoocenę.

WAŻNE: Nie stój z boku przyglądając się sprawie. Musisz zrozumieć, że sytuacja wymaga Twojej interwencji i dziecko z tego nie wyrośnie. Od Ciebie zależy los Twoich dzieci.

Niektórzy rodzice bardzo często doświadczają lęku, bo nie wiedzą, co mają robić, dlatego ignorują temat, a to jest najgorsza opcja. Czemu? Ponieważ z doświadczenia widzę, że takie sytuacje, gdy są zaniedbane tylko się nasilają. Z czasem przynosi to coraz więcej problemów…

Ale jest rozwiązanie. Dzieci, których rodzice w porę podjęli działanie zmieniają się na lepsze. Wyrastają na silnych, zaradnych i szczęśliwych. Poprzez to, co mam Państwu do zaoferowania rodzice otrzymują tę wiedzę, dzięki czemu mają w domu spokój, szczęśliwe dzieci i lepsze relacje rodzinne. Twoje dzieci zaczynają same motywować się do odrabiania lekcji.

Jak Wprowadzić Pozytywne Zmiany w Życiu Dziecka?

Skoro czytasz ten tekst, to domyślam się, że szukasz odpowiedzi na pytanie: „co zrobić, żeby dziecko chciało się zmienić na lepsze?”

Zastanawiałeś się może dlaczego nie potrafi? Zobacz. Od wielu lat robisz to samo i to nie działa. Trzeba to zmienić. Dzieci są teraz inne. Komputer, telewizja, telefony komórkowe… wszystko to, ma wpływ na ich rozwój. Niestety te urządzenia robią wiele złego psychice dziecka…

Jako rodzic być może szukałeś już wiedzy w książkach. Jeśli tak, to sam widzisz, że to, co piszą w książkach to tylko ogólne zalecenia, które nie mają żadnego przełożenia na prawdziwe życie i realne problemy.

Dlatego potrzebne są nowe, aktualne metody!

Co robią świadomi problemu rodzice? Edukują się. Bo to od rodzica zależy rozwój dziecka. To nie wina dziecka, że nie ma chęci i motywacji. Kto mu daje przykład? Rodzice. Jeżeli rodzice nie posiadają wiedzy jak motywować dzieci, to one popełniają błędy i sprawiają problemy. Na szczęście można to szybko zmienić.

Jeśli nie wiesz jak zachęcić i zmotywować swoje dziecko do pozytywnych zmian, to mam dla Ciebie rozwiązanie. Metody, które powstały w oparciu o ponad 20 lat pracy na tysiącach prawdziwych problemów z dziećmi. To poradnik dla rodziców, który „Krok po Kroku” prowadzi rodziców do zmiany sytuacji rodzinnej i poprawy życia ich dzieci.

To nie wina dziecka, że nie ma chęci i motywacji. Jeśli jako rodzic nie posiadasz wiedzy jak motywować dzieci, to one popełniają błędy i sprawiają problemy.

To czym chcę się z Tobą podzielić, to wiedza, która działa i sprawi, że po zastosowaniu jej w praktyce, Twoje życie zmieni się na lepsze. Mam co do tego 100% pewności.

Napisałam książkę, w której uczę rodziców co mówić i robić, żeby zmotywować dziecko do pozytywnych zmian.

A co najlepsze, uczę jak doprowadzić do sytuacji, w której zmiany będą wychodziły z inicjatywy dziecka. Aby ono chciało. Oto książka:

OBUDŹ W DZIECKU OLBRZYMA

TYLKO KSIĄŻKA – [47 zł]

Wartość: 67 zł

Otrzymujesz egzemplarz wydany na papierze. Spodoba Ci się, jeśli wolisz książki w tradycyjnej postaci. W skład pakietu wchodzą:

 • Książka “Obudź w dziecku olbrzyma” na papierze – 270 stron, format A5
 • Niedostępne nigdzie indziej metody pracy z dzieckiem. To pierwsza tego typu książka w Polsce.

Książkę w wydaniu papierowym będziesz mogła postawić na półce i sięgać po nią w przerwie na kawę, w spokojny wieczór w domu i w każdej sytuacji, kiedy będzie Ci szczególnie potrzebna.

Zestaw: Książka i e-book “Obudź w dziecku olbrzyma” – [69 zł]

Wartość: 134 zł

To idealny kompromis. Możesz czytać papierową wersję książki, a także zaglądać do e-booka na swoim komputerze, tablecie lub telefonie. Świetne rozwiązanie, jeśli czasem nie masz, jak spakować książki do torby, a telefon masz zawsze pod ręką. W skład tego pakietu wchodzi:

 • To, co w pakiecie “Tylko książka”
 • [E-book] “Obudź w dziecku olbrzyma” – w wersji pdf
 • Wybierając ten pakiet oszczędzasz 27 zł.

Mając dodatkowo e-booka wystarczy, że wyciągniesz telefon z kieszeni i wrócisz do czytania, kiedy tylko chcesz. Dwa w jednym.

EBOOK: “Obudź w dziecku olbrzyma” – wysyłany na emaila – [47 zł]

Wartość: 67 zł

(To NIE jest książka drukowana)

Otrzymujesz egzemplarz na swój adres email. Spodoba Ci się, jeśli wolisz książki na komputerze, tablecie, smartfonie lub Kindle. W skład pakietu wchodzą:

 • Książka “Obudź w dziecku olbrzyma” w formie Ebook, wysyłana na maila
 • Niedostępne nigdzie indziej metody pracy z dzieckiem. To pierwsza tego typu książka w Polsce.

Książkę w wydaniu elektronicznym możesz mieć zawsze na dowolnym urządzeniu, które wybierzesz i sięgać po nią w przerwie na kawę, w spokojny wieczór w domu i w każdej sytuacji, kiedy będzie Ci szczególnie potrzebna.

KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE.
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

Po zastosowaniu rad z mojej książki i kursu, dzieci zaczynają same motywować się do nauki, więc automatycznie nie musisz ich pilnować 24h na dobę.

Dzieci uczą się, że lekcje są ważne i w konsekwencji zaczynają dostawać lepsze oceny!

A co ważniejsze, zaczynają z radością rozmawiać z rodzicami i interesować się pozytywną atmosferą w domu. Zmiana dokonuje się na wszystkich życiowych płaszczyznach.

Mogę zapewnić Cię, że w tej książce i kursie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Od wielu lat pracuję jako pedagog, neuroterapeutka i coach rodzicielski. Przez ten czas pomogłam tysiącom rodziców, którzy borykali się z podobnymi problemami.

Właśnie dlatego wiem, że wiedza, którą zdobyłam, pomoże też Tobie. Chcesz wiedzieć dlaczego napisałam tę książkę?

Nie mogłam zachować tej wiedzy tylko dla siebie. Moim celem jest pokazanie rodzicom skutecznych sposobów postępowania wobec dzieci, opartych na szacunku i odpowiedzialności.

Kochani, wolicie dyscyplinę i kary, czy miłość i wspaniałe relacje? Jakie momenty wolicie wspominać na starość? Negatywne, czy pozytywne? Znany i panujący do tej pory model oparty na „posłuszeństwie” i „wyższości rodzicielskiej” po prostu przestał działać.

Chcę dać Ci również konkretne, jasne, sprawdzone, skuteczne i działające wskazówki. Kochani rodzice, pokażę Wam inną, lepszą drogę ku szczęśliwej i wspaniałej rodzinie.

Oto konkretne rozwiązania, których nauczysz się z książki: „Obudź w dziecku olbrzyma”:

 • Co i jak mówić, żeby dzieci samodzielnie odrabiały lekcje?
 • Co zrobić, żeby dziecko przestało być rozkojarzone?
 • Co zrobić, aby dziecko przestało marudzić?
 • Co zrobić, aby dziecko przestało jęczeć?
 • Co zrobić, żeby dziecko odkładało telefon, kiedy o to prosisz i nie spędzało tyle czasu przy komputerze?
 • Jak odkryć ukryty potencjał Twojego dziecka?
 • Jakie posiłki przygotowywać, żeby zwiększyć koncentrację dziecka?
 • Jak gimnastykować mózg, żeby dziecko stało się bardziej skupione i potrafiło lepiej radzić sobie z zadaniami?
 • Jak wykorzystać zdolności dziecka, żeby zyskało wiarę w siebie?
 • Jak mówić do dziecka z ADHD, żeby słuchało?
 • Jak zwiększyć wiarę dziecka we własne możliwości?
 • Jak nauczyć dziecka odpowiedzialności i samodzielności?

CO MÓWIĄ O KSIĄŻCE RODZICE, KTÓRZY JUŻ SKORZYSTALI?

Dzięki tej wiedzy nauczysz się, jak reagować kiedy pojawia się problem.

UWAGA: Nie podejmuj działania, dopóki nie poznasz moich metod.

Przez 10 lat prowadzenia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zauważyłam, że wiedza w Polsce na temat wychowywania dzieci jest bardzo niekompletna. Szczególnie należy uważać na fora Internetowe.

Często są to artykuły i porady napisane przez młode mamy, które same się uczą, bo wychowują pierwsze dziecko od kilku miesięcy. Zgodzisz się ze mną, że to zdecydowanie za małe doświadczenie. Wiedza zawarta w takich miejscach, często nie ma przełożenia na realne sytuacje i problemy w domu.

Mówię poważnie.

Te metody często oparte są na karach, “szlabanach” i “konsekwencjach”. Nie pokazują tego, co naprawdę jest źródłem problemu i co najważniejsze – nie uczą jak go rozwiązać. To tylko chwilowe rozwiązania, które często jeszcze bardziej pogarszają relację z dzieckiem!

KSIĄŻKA


Pakiet zawiera:
 • Książka: “Obudź w dziecku olbrzyma”
 • Ebook dostępny w trzech formatach: pdf, mobi, epub

KUP ZA 47 ZŁ
Oszczędzasz: 20 zł

KSIĄŻKA + EBOOK


Pakiet optymalny zawiera:
 • Książka: “Obudź w dziecku olbrzyma”
 • Ebook dostępny w trzech formatach: pdf, mobi, epub

KUP ZA 69 ZŁ
Oszczędzasz: 65 zł

EBOOK


Pakiet zawiera:
 • Ebook dostępny w trzech formatach: pdf, mobi, epub
 • Książka: “Obudź w dziecku
  olbrzyma”

KUP ZA 47 ZŁ
Oszczędzasz: 20 zł

Zadbaj o rozwój swojego dziecka jak najszybciej.

Tutaj czas nie działa na Twoją korzyść. Jest wręcz odwrotnie. Problemy dzieci to nie jest wina dzieci, tylko rodziców i nieudanych metod wychowania. Drodzy rodzice, nie możecie mówić, że to przez szkołę, przez środowisko… bo to nieprawda. Największy wpływ na to, czy dziecko będzie samodzielne, odpowiedzialne, a także na to, czy w przyszłości wyrośnie na szczęśliwego człowika, zależy od Was.

Najgorszą decyzją jest brak reakcji rodzica, kiedy koniecznie trzeba zareagować. Niestety tak robi większość rodziców – nie reagują i wychowują dziecko „na czuja” albo, co gorsza, ulegają presji rodziny, sąsiadów, koleżanek. Potem rodzice się dziwią, że ich dziecko nie wyrosło na taką osobę, na jaką chcieli, żeby wyrosło.

PODSTAWOWY PROBLEM: Dziecko, które jest rozkojarzone, spędza zbyt dużo czasu przy komputerze, chodzi po domu z telefonem „przyklejonym” do ręki, nie potrafi skupić się na odrabianiu lekcji to… efekt braku odpowiedniej wiedzy i metod komunikacji w rodzinie.

To też brak właściwego podejścia do wychowania i zrozumienia potrzeb dziecka. Dzięki pracy ze mną otrzymujecie wiedzę, która pozwoli Wam osiągnąć spokój w domu. Poprawie ulegną także Wasze relacje rodzinne!

Dzięki temu, że przez 20 ostatnich lat miałam kontakt z realnymi problemami rodziców, wiedziałam jak napisać książkę, żeby pomogła Wam rozwiązać problemy. Wiedza w książce jest praktyczna i zawiera wiele skutecznych i prostych metod do zastosowania od razu.

Jakie korzyści uzyskujesz?

 • Gdy wprowadzisz rady z książki, znacząco poprawi się Twoja relacja z dzieckiem, a ono samo stanie się szczęśliwsze.
 • Zacznie Ci ufać i nie będzie kłamać.
 • Samo zacznie opowiadać, co wydarzyło się w szkole, zamiast zbywać Cię jednym słowem – „Nic”.
 • Twoje dziecko będzie samo motywować się do nauki i zacznie zachowywać się bardziej odpowiedzialnie.
 • Stanie się bardziej skoncentrowane.
 • I będzie osiągać lepsze wyniki w szkole!

Sama jestem rodzicem i mogę z dumą powiedzieć, że moim największym sukcesem jest relacja z córką, która wyrosła na wspaniałą i niezależną kobietę.

Jedyne czego potrzebujesz, żeby zmotywować swoje dziecko do nauki i sprawić, że stanie się znacznie bardziej skoncentrowane i będzie osiągać lepsze wyniki w szkole, jest książka: “Obudź w dziecku olbrzyma”.

Uwaga: Przedsprzedaż niedługo się kończy, a ta strona zaraz zniknie

Wyjątkowo teraz, w tak niskiej cenie oferuję właśnie dla Ciebie materiały, w które włożyłam wiele pracy. Dokładnie 20 lat doświadczeń i tysiące przepracowanych sytuacji. Napisałam książkę “Obudź w dziecku olbrzyma”, a także nagrałam dodatkowe materiały wideo, abyś mógł / mogła mieć pewność, że Twoje relacje z dzieckiem będą takie jak chcesz. Wiem jak bardzo te nagrania mogą pomóc wszystkim rodzicom. Jeżeli więc wahasz się czy ten materiał jest dla Ciebie, to miej na uwadze to, że oferta jest ograniczona w czasie. Jedyną gwarancją, że nabędziesz książkę, kurs i darmowe konsultacje w tej cenie, jest nabycie tych materiałów teraz. Właśnie w tym momencie. Przy kolejnym powrocie, ta strona może być nieaktualna.

Drogi rodzicu, nie jesteś pewny, czy to jest dla Ciebie?

Tu chodzi o Twój komfort psychiczny i o przyszłość Twojego dziecka.

Chcesz przez wszystkie następne lata borykać się z problemem negatywnego zachowania dziecka?

Czy może wolisz zyskać spokój, poczuć się lepiej i zbudować lepszą relację z dzieckiem?

Sam podejmij decyzję.

Aby Ci ją ułatwić daję Ci teraz pełną i pewną gwarancję zadowolenia!

Otrzymujesz ode mnie także 365 dni gwarancji!

Jeżeli w ciągu 1 roku! od nabycia Książki lub pakietu zastosujesz moje metody i stwierdzisz, że z jakichkolwiek powodów ten materiał nie jest dla Ciebie, wyślij do mnie wiadomość z uzasadnieniem na email: [email protected], z prośbą o zwrot, który otrzymasz natychmiast. A ponadto metody będziesz mógł zatrzymać dla siebie.

Kliknij w przycisk “Dodaj do koszyka” poniżej i w ciągu dosłownie 5 minut otrzymaj dostęp do książki oraz wszystkich materiałów, które wchodzą w zakres pakietu, który wybrałeś.

KSIĄŻKA


Pakiet zawiera:
 • Książka: “Obudź w dziecku olbrzyma”
 • Ebook dostępny w trzech formatach: pdf, mobi, epub

KUP ZA 47 ZŁ
Oszczędzasz: 20 zł

KSIĄŻKA + EBOOK


Pakiet optymalny zawiera:
 • Książka: “Obudź w dziecku olbrzyma”
 • Ebook dostępny w trzech formatach: pdf, mobi, epub

KUP ZA 69 ZŁ
Oszczędzasz: 65 zł

EBOOK


Pakiet zawiera:
 • Ebook dostępny w trzech formatach: pdf, mobi, epub
 • Książka: “Obudź w dziecku
  olbrzyma”

KUP ZA 47 ZŁ
Oszczędzasz: 20 zł

© 2021 Mariola Kurczyńska. Wszelkie prawa zastrzeżone Realizacja: DB Elite Team

0