Sukces

Wszystko przebiegło pomyślnie. Do 10 minut otrzymasz materiał na maila. W międzyczasie zobacz PREZENT, który przygotowałam.

 

JAK PORADZIĆ SOBIE Z TRUDNYM ZACHOWANIEM SWOJEGO DZIECKA I POPRAWIĆ Z NIM RELACJĘ?

Oto szybki sposób, który poprawi relacje rodzinne i sprawi, że Twoje dziecko samo z siebie odrobi lekcje, posprząta bez gadania i zacznie Cię słuchać, zamiast godzinami leżeć na łóżku z telefonem w ręku i marnować swoje życie.


Książka, która raz na zawsze pomoże każdemu rodzicowi pozbyć się problemu agresji u dziecka.

Drogi rodzicu! Na wstępie chcę Ci bardzo podziękować za zainteresowanie się książką, którą napisałam dla Ciebie. Już teraz, dla tysięcy matek i ojców w Polsce jest ona fundamentalnym przewodnikiem w drodze do bycia wspaniałym rodzicem dla swoich dzieci.

To ponad 270 stron praktycznej wiedzy o wychowywaniu, budowaniu relacji oraz radzeniu sobie w trudnych, realnych sytuacjach, których doświadczają rodzice dzieci w Polsce.

PONAD 8000 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY KSIĄŻKI

Drogi Rodzicu, Zobacz, Czy Znasz Sytuacje Poniżej

Zanim napiszę Ci o swojej książce, sprawdź proszę, czy sytuacje poniżej dotyczą też Twojego życia. Jeśli tak, to wiedz, że właśnie w takich sytuacjach zgłaszają się do mnie rodzice po pomoc. Teraz zebrałam wszelkie problemy i trudności na ich drodze, a odpowiedzi zawarłam w jednej książce.

Drogi rodzicu, czy nie jesteś już zmęczony ciągłym tłumaczeniem dziecku, że nauka jest ważna? Przypominaniem o posprzątaniu pokoju, czy po prostu posłuchaniu Ciebie?

Czy nie masz już dość sytuacji, w której wciąż powtarzasz i powtarzasz, a dziecko nic sobie z tego nie robi? Często po prostu wszystko ignoruje lub co gorsza, obraża się!

Czy nie martwi Cię sytuacja, w której Twoje dziecko codziennie wraca za szkoły, siada przy komputerze i marnuje życie w samotności? Co gorsza, jeżeli próbujesz mu to uświadomić i chcesz dobrze, ono złości się, że mu przeszkadzasz.

A co z lekcjami i ocenami w szkole? Co z jego przyszłością?

Wygląda jakby miało to w nosie. Brak motywacji i rozkojarzenie coraz częściej powoduje, że zamiast być lepiej, jest gorzej…

Czasami po prostu wraca ze szkoły, otwiera drzwi, rzuca plecak i nawet na Ciebie nie spojrzy… Na dodatek jest roztargnione, rozproszone i zazwyczaj ma zły humor. Może nawet wybucha agresją.

 

WAŻNE: Jeżeli teraz patrzysz na swoje dziecko i wewnątrz czujesz, że zmierza to nie w tym kierunku, jaki sobie wymarzyłeś, to zapewniam Cię - masz rację.

Nie wiń się jednak, ponieważ wszystkie podjęte decyzje wychowawcze były robione bez specjalistycznej wiedzy i bez wsparcia. Być może byłeś w tym wszystkim sam i teraz musisz mierzyć się z tymi problemami.

 

Czy wiesz, że istnieje sprawdzona wiedza i sposoby, które sprawiają, że dziecko samo chce się zmienić na lepsze?

Tak, to prawda. Miej świadomość, że wiem, co czujesz i doskonale znam Twoją sytuację.

Przez ponad 20 lat pomogłam tysiącom rodziców, którzy przychodzili do mnie z rożnymi problemami. Skoro pomogłam tysiącom osób, to pomogę i Tobie. Wystarczy podjąć jeden krok, aby dokonać pozytywnej zmiany dla siebie i dziecka.

 
 

Wielu rodziców bagatelizuje problemy z dziećmi tłumacząc sobie, że dziecko z tego wyrośnie. Musisz wiedzieć, że problem jest poważniejszy, niż myślisz. Dzieci zwykle wyrastają z butów i z kurtek, ale nie z takich problemów. Prawda jest taka, że jeśli nic z tym nie robisz, to dziecko w przyszłości może odczuć tego konsekwencje.

 

Co się stanie jeśli nie zareagujesz w porę?

Brak Twojej reakcji może oznaczać kłopoty dziecka w przedszkolu, szkole średniej, a także w okresie dorosłego życia. Kłopoty w pracy i w relacjach z ludźmi. Jest bardzo dużo badań, które to potwierdzają. Takie dziecko wystartuje w dorosłe życie z wieloma obciążeniami psychicznymi. To ogromny problem!

Dlatego, drogi rodzicu. Jeśli teraz zauważasz, że dziecko:

 • Nie potrafi SAMO motywować się do odrabiania lekcji.
 • Ma problem z koncentracją.
 • Ciągle o czymś zapomina.
 • Marnuje życie przy komputerze na grach.
 • Nie pomaga w domu – (nie chce wyrzucać śmieci, ogarnąć swojego biurka, włożyć naczyń do zmywarki, kiedy o to prosisz itd.).
 • Buntuje się i często się złości.
 • Próbuje stawiać na swoim.
 • Albo po prostu nie chce się uczyć i przynosi ze szkoły słabe stopnie i uwagi.

 

To Jest To Znak, Żeby Zainterweniować. Dlaczego?

Psychologowie są zgodni. Psychika dziecka kształtuje się bardzo wcześnie. To oznacza, że jeśli dziecko na tym etapie nie nauczy się pozytywnych zachowań, to w przyszłości może mieć problem z motywacją i relacjami społecznymi.

Na przykład będzie mieć trudności w pracy, będzie mieć trudność ze znalezieniem partnerki / partnera. Będzie mieć problem w nawiązywaniu relacji. Zamknie sobie drogę do kariery i sukcesu.

Dodatkowo jeśli Twoje dziecko osiąga teraz słabsze wyniki w nauce, to w najbliższym czasie straci wiarę we własne umiejętności, nie nabierze pewności siebie i będzie miało niską samoocenę.

WAŻNE: Nie stój z boku przyglądając się sprawie. Musisz zrozumieć, że sytuacja wymaga Twojej interwencji i dziecko z tego nie wyrośnie. Od Ciebie zależy los Twoich dzieci.

Niektórzy rodzice bardzo często doświadczają lęku, bo nie wiedzą, co mają robić, dlatego ignorują temat, a to jest najgorsza opcja. Czemu? Ponieważ z doświadczenia widzę, że takie sytuacje, gdy są zaniedbane tylko się nasilają. Z czasem przynosi to coraz więcej problemów...

Ale jest rozwiązanie. Dzieci, których rodzice w porę podjęli działanie zmieniają się na lepsze. Wyrastają na silnych, zaradnych i szczęśliwych. Poprzez to, co mam Państwu do zaoferowania rodzice otrzymują tę wiedzę, dzięki czemu mają w domu spokój, szczęśliwe dzieci i lepsze relacje rodzinne. Twoje dzieci zaczynają same motywować się do odrabiania lekcji.


 

Jak Wprowadzić Pozytywne
Zmiany w Życiu Dziecka?

Skoro czytasz ten tekst, to domyślam się, że szukasz odpowiedzi na pytanie: „co zrobić, żeby dziecko chciało się zmienić na lepsze?”

Zastanawiałeś się może dlaczego nie potrafi? Zobacz. Od wielu lat robisz to samo i to nie działa. Trzeba to zmienić. Dzieci są teraz inne. Komputer, telewizja, telefony komórkowe… wszystko to, ma wpływ na ich rozwój. Niestety te urządzenia robią wiele złego psychice dziecka…

Jako rodzic być może szukałeś już wiedzy w książkach. Jeśli tak, to sam widzisz, że to, co piszą w książkach to tylko ogólne zalecenia, które nie mają żadnego przełożenia na prawdziwe życie i realne problemy.


Dlatego potrzebne są nowe, aktualne metody!

Co robią świadomi problemu rodzice? Edukują się. Bo to od rodzica zależy rozwój dziecka. To nie wina dziecka, że nie ma chęci i motywacji. Kto mu daje przykład? Rodzice. Jeżeli rodzice nie posiadają wiedzy jak motywować dzieci, to one popełniają błędy i sprawiają problemy. Na szczęście można to szybko zmienić.

Jeśli nie wiesz jak zachęcić i zmotywować swoje dziecko do pozytywnych zmian, to mam dla Ciebie rozwiązanie. Metody, które powstały w oparciu o ponad 20 lat pracy na tysiącach prawdziwych problemów z dziećmi. To poradnik dla rodziców, który „Krok po Kroku” prowadzi rodziców do zmiany sytuacji rodzinnej i poprawy życia ich dzieci.

 

To nie wina dziecka, że nie ma chęci i motywacji. Jeśli jako rodzic nie posiadasz wiedzy jak motywować dzieci, to one popełniają błędy i sprawiają problemy.

To czym chcę się z Tobą podzielić, to wiedza, która działa i sprawi, że po zastosowaniu jej w praktyce, Twoje życie zmieni się na lepsze. Mam co do tego 100% pewności.

Napisałam książkę, w której uczę rodziców co mówić i robić, żeby zmotywować dziecko do pozytywnych zmian.

A co najlepsze, uczę jak doprowadzić do sytuacji, w której zmiany będą wychodziły z inicjatywy dziecka. Aby ono chciało. Oto książka:

OBUDŹ W DZIECKU OLBRZYMA

TYLKO KSIĄŻKA - [37 zł]

Normalna cena: 47

Otrzymujesz egzemplarz wydany na papierze. Spodoba Ci się, jeśli wolisz książki w tradycyjnej postaci. W skład pakietu wchodzą:

 • Książka "Obudź w dziecku olbrzyma" na papierze - 270 stron, format A5.
 • Niedostępne nigdzie indziej metody pracy z dzieckiem. To pierwsza tego typu książka w Polsce.

Książkę w wydaniu papierowym będziesz mogła postawić na półce i sięgać po nią w przerwie na kawę, w spokojny wieczór w domu i w każdej sytuacji, kiedy będzie Ci szczególnie potrzebna.


KSIĄŻKA + EBOOK - [47 zł]

Normalna cena: 67

To idealny kompromis. Możesz czytać papierową wersję książki, a także zaglądać do e-booka na swoim komputerze, tablecie lub telefonie. Świetne rozwiązanie, jeśli czasem nie masz, jak spakować książki do torby, a telefon masz zawsze pod ręką. W skład tego pakietu wchodzi:

 • To, co w pakiecie "Tylko książka"
 • [E-book] "Obudź w dziecku olbrzyma" - w wersji pdf.
 • Wybierając ten pakiet oszczędzasz 27 zł.

Mając dodatkowo e-booka wystarczy, że wyciągniesz telefon z kieszeni i wrócisz do czytania, kiedy tylko chcesz. Dwa w jednym.


PAKIET MAX - [167 zł]

Normalna cena: 197

Najbardziej rozbudowane i najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie. W skład tego pakietu wchodzi:

 • Książka "Obudź w dziecku olbrzyma" na papierze - 270 stron, format A5.
 • [E-book] "Obudź w dziecku olbrzyma" - w wersji pdf
 • Kurs Agresja Stop o wartości 147 zł - 4,5 godziny nagrań wideo.
 • Bezpłatna 20-minutowa konsultacja ze mną.

W cenie kursu o wartości 147 zł otrzymasz teraz również książkę oraz e-book. To tak, jakby książka i e-book były za darmo.


KSIĄŻKĘ KUPISZ TYLKO NA TEJ STRONIE.
NIE MA JEJ W KSIĘGARNIACH!

 

Po zastosowaniu rad z mojej książki i kursu, dzieci zaczynają same motywować się do nauki, więc automatycznie nie musisz ich pilnować 24h na dobę.

Dzieci uczą się, że lekcje są ważne i w konsekwencji zaczynają dostawać lepsze oceny!

A co ważniejsze, zaczynają z radością rozmawiać z rodzicami i interesować się pozytywną atmosferą w domu. Zmiana dokonuje się na wszystkich życiowych płaszczyznach.

Mogę zapewnić Cię, że w tej książce i kursie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Od wielu lat pracuję jako pedagog, neuroterapeutka i coach rodzicielski. Przez ten czas pomogłam tysiącom rodziców, którzy borykali się z podobnymi problemami.

Właśnie dlatego wiem, że wiedza, którą zdobyłam, pomoże też Tobie. Chcesz wiedzieć dlaczego napisałam tę książkę?

Nie mogłam zachować tej wiedzy tylko dla siebie. Moim celem jest pokazanie rodzicom skutecznych sposobów postępowania wobec dzieci, opartych na szacunku i odpowiedzialności.

Kochani, wolicie dyscyplinę i kary, czy miłość i wspaniałe relacje? Jakie momenty wolicie wspominać na starość? Negatywne, czy pozytywne? Znany i panujący do tej pory model oparty na „posłuszeństwie” i „wyższości rodzicielskiej” po prostu przestał działać.

Chcę dać Ci również konkretne, jasne, sprawdzone, skuteczne i działające wskazówki. Kochani rodzice, pokażę Wam inną, lepszą drogę ku szczęśliwej i wspaniałej rodzinie.

 

Oto konkretne rozwiązania, których nauczysz się z książki: „Obudź w dziecku olbrzyma”:

 • Co i jak mówić, żeby dzieci samodzielnie odrabiały lekcje?
 • Co zrobić, żeby dziecko przestało być rozkojarzone?
 • Co zrobić, aby dziecko przestało marudzić?
 • Co zrobić, aby dziecko przestało jęczeć?
 • Co zrobić, żeby dziecko odkładało telefon, kiedy o to prosisz i nie spędzało tyle czasu przy komputerze?
 • Jak odkryć ukryty potencjał Twojego dziecka?
 • Jakie posiłki przygotowywać, żeby zwiększyć koncentrację dziecka?
 • Jak gimnastykować mózg, żeby dziecko stało się bardziej skupione i potrafiło lepiej radzić sobie z zadaniami?
 • Jak wykorzystać zdolności dziecka, żeby zyskało wiarę w siebie?
 • Jak mówić do dziecka z ADHD, żeby słuchało?
 • Jak zwiększyć wiarę dziecka we własne możliwości?
 • Jak nauczyć dziecka odpowiedzialności i samodzielności?
 

OPINIE ZADOWOLONYCH MAM

 • Cześć. Jestem jedną z tych Mam, które wprowadzały w domu reżim wojskowy. Ma być tak, a nie inaczej, bo jeśli nie, to będzie kara albo klaps. Po kilku sesjach z Panią Mariola mój sposób myślenia się zmienił, co zaowocowało lepszymi relacjami z moim synkiem. Nie ma już reżimu. Nie ma kar i klapsow. Można wszystko uzyskać przez kompromis z dzieckiem, dając mu wybór. Pani Mariola pokazała mi, że można inaczej postępować z małym człowiekiem. Bez krzyku i karania, za co jestem jej wdzięczna. I teraz w domu mam spokój, grzecznego 3 latka i ja jestem mniej sfrustrowana. Naprawdę można wychować dziecko bez kar dając mu wybór i nie zakłócając jego rutyny dnia codziennego. Wyegzekwowałam dokładnie to samo, co chciałam, a nawet więcej niż krzykiem i karaniem.
 • - Mama
  Z fachową  pomocą pani Marioli, w szybkim tempie osiągnęliśmy to, do czego samotnie dochodzilibyśmy jeszcze latami. Jestem za to i zawsze będę niezmiernie wdzięczna, a wszystkim rodzicom z podobnymi rozterkami polecam zaufać mądrym ludziom i nie zwlekać w podjęciu decyzji o współpracy z Panią Mariolą. Razem jest łatwiej. Rodzice mogą podzielić się swoimi obawami, otrzymują zrozumienie i pomoc adekwatną do potrzeb. Naprawdę warto.
  - Mama "Pierwszaka"
 • - Mama Kuby
  Muszę przyznać, iż nie spodziewałam się aż tak szybkich rezultatów. Już dosłownie po drugim spotkaniu zauważyłam postępy. Synek wyciszył się i z każdym tygodniem coraz lepiej opanowywał umiejętność radzenia sobie z negatywnymi emocjami w sytuacjach stresujących go. Dzięki temu stał się pewniejszy siebie, odważniejszy i szczęśliwszy. Jest w stanie efektywniej i mądrzej wykorzystywać swój potencjał. Jego nowe postrzeganie świata ma przełożenie na życie całej naszej rodziny.
  - Mama Kuby
 • - Mama dziewczynek
  Jestem mamą 5 letniej Natalki i 2 letniej Ali. Jedna i druga wcześnie zaczynała bić rodziców. Pani Mariola poradziła nam co robić. Sceptycznie do tego podeszliśmy. Nie wiedziałam czy to faktycznie przyniesie jakiś efekt. W końcu przyszła ta chwila. Natalka znowu podniosła na męża rękę. Mąż jednak tym razem poradził sobie z małym napastnikiem. Córeczka była bardzo zaskoczona i zdziwiona całą sytuacją. Od tamtej pory przestała nas bić.Inną sprawą były jej relacje z siostrą. Mała Ala ją biła o wszystko, a my zabranialiśmy Natalce jej oddać, no bo przecież Ala jest taka mała. Za radą Pani Marioli, że każdy powinien znać swoje miejsce , pewnego razu kazałam Natalii zareagować inaczej. Do dziś pamiętam jej spojrzenie. Była zdziwiona ale i szczęśliwa. Mała się rozpłakała zdziwiona całą sytuacją. Było kilka takich akcji, zanim Ala zrozumiała, żeby nie bić swojej siostry. Dzięki temu Natala nabrała pewności siebie a Ala przestała bić i siostrę i nas.
  - Mama dziewczynek
 

Dzięki tej wiedzy nauczysz się, jak reagować kiedy pojawia się problem.

UWAGA: Nie podejmuj działania, dopóki nie poznasz moich metod.

Przez 10 lat prowadzenia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zauważyłam, że wiedza w Polsce na temat wychowywania dzieci jest bardzo niekompletna. Szczególnie należy uważać na fora Internetowe.

Często są to artykuły i porady napisane przez młode mamy, które same się uczą, bo wychowują pierwsze dziecko od kilku miesięcy. Zgodzisz się ze mną, że to zdecydowanie za małe doświadczenie. Wiedza zawarta w takich miejscach, często nie ma przełożenia na realne sytuacje i problemy w domu.

Mówię poważnie.

Te metody często oparte są na karach, "szlabanach" i "konsekwencjach". Nie pokazują tego, co naprawdę jest źródłem problemu i co najważniejsze - nie uczą jak go rozwiązać. To tylko chwilowe rozwiązania, które często jeszcze bardziej pogarszają relację z dzieckiem!

 

Jeżeli chcesz szybko uzyskać dostęp do metod, które pomogą Ci rozwiązać Twoje problemy, wybierz pakiet odpowiedni dla siebie.

 
 

Zadbaj o rozwój swojego dziecka jak najszybciej.

Tutaj czas nie działa na Twoją korzyść. Jest wręcz odwrotnie. Problemy dzieci to nie jest wina dzieci, tylko rodziców i nieudanych metod wychowania. Drodzy rodzice, nie możecie mówić, że to przez szkołę, przez środowisko… bo to nieprawda. Największy wpływ na to, czy dziecko będzie samodzielne, odpowiedzialne, a także na to, czy w przyszłości wyrośnie na szczęśliwego człowika, zależy od Was.

Najgorszą decyzją jest brak reakcji rodzica, kiedy koniecznie trzeba zareagować. Niestety tak robi większość rodziców – nie reagują i wychowują dziecko „na czuja” albo, co gorsza, ulegają presji rodziny, sąsiadów, koleżanek. Potem rodzice się dziwią, że ich dziecko nie wyrosło na taką osobę, na jaką chcieli, żeby wyrosło.

PODSTAWOWY PROBLEM: Dziecko, które jest rozkojarzone, spędza zbyt dużo czasu przy komputerze, chodzi po domu z telefonem „przyklejonym” do ręki, nie potrafi skupić się na odrabianiu lekcji to… efekt braku odpowiedniej wiedzy i metod komunikacji w rodzinie.

To też brak właściwego podejścia do wychowania i zrozumienia potrzeb dziecka. Dzięki pracy ze mną otrzymujecie wiedzę, która pozwoli Wam osiągnąć spokój w domu. Poprawie ulegną także Wasze relacje rodzinne!

Dzięki temu, że przez 20 ostatnich lat miałam kontakt z realnymi problemami rodziców, wiedziałam jak napisać książkę, żeby pomogła Wam rozwiązać problemy. Wiedza w książce jest praktyczna i zawiera wiele skutecznych i prostych metod do zastosowania od razu.

 

Nie wiesz, który pakiet wybrać?

Osobiście uważam, że dla maksymalnych efektów, najlepiej wybrać najbardziej rozbudowany pakiet MAX w cenie 147 zł. To bardzo obniżona cena i nie wiem, jak długo się utrzyma. W skład tego pakietu (poza książką w wersji papierowej), wchodzi PEŁNY 4,5 godzinny kurs "Agresja Stop" w formie wideo. Do niedawna TYLKO ten kurs oferowałam w cenie 147 zł i nawet wtedy dostawałam maile od wielu rodziców, że kurs wideo jest wart dużo więcej!

Mimo to, nie zdecydowałam się podnieść ceny. Zrobiłam odwrotnie, a mianowicie - dałam jeszcze więcej wartościowych materiałów!

Teraz wybierając pakiet MAX, poza kursem wideo: "Agresja Stop" otrzymasz dodatkowo: książkę o wartości 37 zł, e-book (wersję elektroniczną książki) o wartości 37 zł oraz 20-minutową konsultację ze mną, na której pomogę rozwiązać jeden ważny dla Ciebie problem.

Czy warto? Proszę samemu sobie odpowiedzieć na to pytanie. Ja daję tak dużo, w tak niskiej cenie, bo zależy mi, żeby pomóc jak największej ilości rodziców Polsce. Sama jestem mamą i wiem, że wychowywanie dziecka to nie lada wyzwanie!

 

Dodatkowo w pakiecie MAX otrzymasz ode mnie Prezent:
20 minutowa konsultacja online

Na której, których będziemy mogli omówić Twój konkretny problem. Przez tych wiele lat spotkałam się niemal z każdym problemem, więc nic mnie nie zaskoczy. Jestem przygotowana na każdą sytuację, a co najważniejsze - znam skuteczne metody, które pomogą rozwiązać Twój problem.

Niezależnie od tego, czy jest to brak motywacji do nauki, bicie rodziców, nadpobudliwość, radzenie sobie z negatywnymi emocjami, wiem, co zrobić, żeby dziecko stało się pewniejsze siebie, odważniejsze i szczęśliwsze!

Wartość Gratisu: 67 zł


 

Jakie korzyści uzyskujesz?

 • Gdy wprowadzisz rady z książki, znacząco poprawi się Twoja relacja z dzieckiem, a ono samo stanie się szczęśliwsze.
 • Zacznie Ci ufać i nie będzie kłamać.
 • Samo zacznie opowiadać, co wydarzyło się w szkole, zamiast zbywać Cię jednym słowem - „Nic”.
 • Twoje dziecko będzie samo motywować się do nauki i zacznie zachowywać się bardziej odpowiedzialnie.
 • Stanie się bardziej skoncentrowane.
 • I będzie osiągać lepsze wyniki w szkole!

Sama jestem rodzicem i mogę z dumą powiedzieć, że moim największym sukcesem jest relacja z córką, która wyrosła na wspaniałą i niezależną kobietę.

Jedyne czego potrzebujesz, żeby zmotywować swoje dziecko do nauki i sprawić, że stanie się znacznie bardziej skoncentrowane i będzie osiągać lepsze wyniki w szkole, jest książka: "Obudź w dziecku olbrzyma".

 

Uwaga: Przedsprzedaż niedługo się kończy, a ta strona zaraz zniknie

Wyjątkowo teraz, w tak niskiej cenie oferuję właśnie dla Ciebie materiały, w które włożyłam wiele pracy. Dokładnie 20 lat doświadczeń i tysiące przepracowanych sytuacji. Napisałam książkę "Obudź w dziecku olbrzyma", a także nagrałam dodatkowe materiały wideo, abyś mógł / mogła mieć pewność, że Twoje relacje z dzieckiem będą takie jak chcesz. Wiem jak bardzo te nagrania mogą pomóc wszystkim rodzicom. Jeżeli więc wahasz się czy ten materiał jest dla Ciebie, to miej na uwadze to, że oferta jest ograniczona w czasie. Jedyną gwarancją, że nabędziesz książkę, kurs i darmowe konsultacje w tej cenie, jest nabycie tych materiałów teraz. Właśnie w tym momencie. Przy kolejnym powrocie, ta strona może być nieaktualna.

 

Drogi rodzicu, nie jesteś pewny, czy to jest dla Ciebie?

Tu chodzi o Twój komfort psychiczny i o przyszłość Twojego dziecka.

Chcesz przez wszystkie następne lata borykać się z problemem negatywnego zachowania dziecka?

Czy może wolisz zyskać spokój, poczuć się lepiej i zbudować lepszą relację z dzieckiem?

Sam podejmij decyzję.

Aby Ci ją ułatwić daję Ci teraz pełną i pewną gwarancję zadowolenia!

 

Otrzymujesz ode mnie także 365 dni gwarancji!

Jeżeli w ciągu 1 roku! od nabycia Książki lub pakietu zastosujesz moje metody i stwierdzisz, że z jakichkolwiek powodów ten materiał nie jest dla Ciebie, wyślij do mnie wiadomość z uzasadnieniem na email: kontakt@mariolakurczynska.pl, z prośbą o zwrot, który otrzymasz natychmiast. A ponadto metody będziesz mógł zatrzymać dla siebie.

 

Kliknij w przycisk “Dodaj do koszyka” poniżej i w ciągu dosłownie 5 minut otrzymaj dostęp do książki oraz wszystkich materiałów, które wchodzą w zakres pakietu, który wybrałeś.

 


Dziękuję, za przesłane materiały.  Jestem po pierwszym module i już wiem, że materiał pomoże mi lepiej zrozumieć moje dziecko. Moja 2,4 letnia córka póki co jest raczej spokojnym dzieckiem, ale teraz lepiej rozumiem, wiem, że ma prawo do wyrażania wszystkich swoich emocji (także złości, smutku), może płakać, gdy coś ją boli. Sama bardzo późno zaczęłam pozwalać sobie na odczuwanie takich emocji jak złość, frustracja, niechęć, niezadowolenie, zmęczenie i wiem, że kumulowanie ich w sobie, przynosiło wiele niekorzyści dla mnie, takich jak np. problemy fizyczne mojego ciała.

Agnieszka Warzecha


Pani Mariolu, każdy rozdział okazuje sie przydatny. jeden do wykorzystania w szkole do pracy z uczniami, a inny okazuje sie pomocny do pracy z moimi własnymi dziećmi w domu :) Swietny i łatwy sposób przekazu :) Jeszcze raz dziękuje. Własnie o taki zbiór dobrych rad mi chodziło. Pozdrwaim i zycze dalszych sukcesów :)


Niby oczywiste podejście do agresji, ale powiedziała i potwierdziła Pani coś, z czym wielu się zgadza, ale nie przyznaje się. Jako rodzic i n-l widzę i czuję, że coś w tym jest. Sama stwierdzam, że po części "wykastrowałam" syna, na co złożyło się wiele okoliczności. W szkole jednak, niestety, dla swojego "bezpieczeństwa" mówię uczniowi "Oddaj mu, jak Pani nie widzi". Trochę ze śmiechem, ale w tym przypadku powinien dać radę. Nie w każdej sytuacji, ale niekiedy tak.

Mama trzecioklasistki


Czytam Pani książkę. Jest kapitalna. Mam 41 lat. Mam rodzinę, pracuję i ogólnie nie mam na co narzekać. Chcę tylko powiedzieć że nie jest to tylko książka dla rodziców ale uważam że super nadaje się dla wszystkich niezależnie od wieku. Znalazłem dla siebie wiele ciekawych rzeczy. Z niektórych już korzystam kolejne sukcesywnie wdrażam. Już czuję efekty.


Witam, I od początku pragnę powiedzieć, że wczoraj zakupiłam Pani książkę i co więcej, już ją prawie przeczytałam. Oczy mi się otwierały coraz bardziej z każdym rozdziałem – jest fantastyczna. Od kilku miesięcy zastanawiałam się co zrobić, żeby rozwijać mózg mojej córki (ma 9 lat i dobrze się uczy),ale idzie teraz do 4 klasy, wiem, że będzie miała więcej nauki, a ja chciałabym, żeby mogła wykorzystać swój potencjał, uprawiać sport niż ślęczeć nad książkami. Dlatego na pewno będziemy ćwiczyć mózg. Bardzo chciałam Pani podziękować i życzyć dalszych sukcesów w pracy, zwłaszcza z dziećmi. Sama pracuję z dziećmi i wiem jak rozwój fizyczny wpływa na rozwój intelektualny.

Marta z Józefowa


Szanowna Pani serdecznie gratuluję i dziękuję za prawdziwą kwintesencję zagadnień, które omówiła Pani w swojej książce, gdyż szalenie trafnie i dobitnie odnosi się ona do teraźniejszości.Uważam, że zagadnienia w niej zawarte dotyczą nie tylko dzieci, ale w równym stopniu zachowań dorosłych. Myślę że zawarte wskazówki stanowią receptę na szczęśliwe życie.Pozdrawiam serdecznie

Mama i nauczycielka w jednym


Jestem w połowie czytania Pani książki i jestem pod wrażeniem. Jest to książka, na którą czekałam od dawna. Porusza tak wiele ważnych tematów odnośnie dzieci. Książka ta powinna być wdrożona do szkolnictwa i każdy nauczyciel powinien znać ją na pamięć.

Mama trzecioklasistki


Witam, I od początku pragnę powiedzieć, że wczoraj zakupiłam Pani książkę i co więcej, już ją prawie przeczytałam. Oczy mi się otwierały coraz bardziej z każdym rozdziałem – jest fantastyczna. Od kilku miesięcy zastanawiałam się co zrobić, żeby rozwijać mózg mojej córki (ma 9 lat i dobrze się uczy),ale idzie teraz do 4 klasy, wiem, że będzie miała więcej nauki, a ja chciałabym, żeby mogła wykorzystać swój potencjał, uprawiać sport niż ślęczeć nad książkami. Dlatego na pewno będziemy ćwiczyć mózg. Bardzo chciałam Pani podziękować i życzyć dalszych sukcesów w pracy, zwłaszcza z dziećmi. Sama pracuję z dziećmi i wiem jak rozwój fizyczny wpływa na rozwój intelektualny.