Bonus

 

BONUS 1: Jak pozbyć się agresji u dziecka?

Jeżeli agresja u dziecka jest dla Państwa sporym problemem proszę czytać dalej. Jak sobie z nią radzić? Jeżeli zauważasz taki problem u dziecka od jakiegoś czasu, to istnieje duża szansa, że podjąłeś już pierwsze próby poradzenia sobie z tą sytuacją. Niestety, bez większego skutku. Dlaczego?

Ponieważ pierwszą rzeczą, jaką robimy jest poszukiwanie rozwiązań w Internecie. Trafiamy na fora z poradami innych matek, które również mają podobny problem. Tworzy się gorąca wymiana zdań i podpowiadanie przeróżnych metod.

I co? I prawdopodobnie nic. Brak efektów powoduje tylko większą frustrację u rodziców i dziecka.

Czy nie frustruje Cię to, że tak się starasz, próbujesz różnych rozwiązań i nic? To nie jest przypadek. Szanowni Państwo – jak osoba, która dopiero wkracza w sferę wychowania dziecka może udzielać kompetentnych porad? Czy poszlibyście Państwo po poradę do lekarza, który miał zaledwie jednego pacjenta?

Na bazie 20-letniego doświadczenia i tysięcy przepracowanych sytuacji mogę z całą pewnością powiedzieć, że istnieje sprawdzona droga do rozwiązania tego problemu. Co więcej, nie polega ona na karaniu dziecka. Jak byś się czuł gdybyś raz na zawsze mógł pożegnać się z problemami z agresją u Twojego dziecka i stworzyć dobrą relację w rodzinie?

Jeżeli problem agresji ze strony dziecka jest u Państwa poważny, proszę o zapoznanie się z szerszą wiedza z zakresu radzenia sobie z agresją

Więcej informacji