Jak szybko i skutecznie poradzić sobie z problemem brudnych majtek?

Rozwiązaniem jest program edukacyjny Kupa Stop dla rodziców dzieci do 5.5 roku życia, przygotowany przez Mariolę Kurczyńską

Ekspert od wychowania i edukacji, pedagog i doradca rodzicielski tłumaczy, jak zrobić to prosto, szybko i skutecznie.

Czy nie masz wrażenia, że Twoje życie jako rodzica obraca się wokół… kupy!… Czy Twoje dziecko wciąż robi ją do majtek? Przebieranie się kilka razy dziennie to już Wasza codzienność? A może maluch zaczął ją wstrzymywać, aż zaczyna czuć ból?

Całej tej sytuacji towarzyszą strach, zdenerwowanie. Na dodatek wiele prób kończy się niepowodzeniem. Czy można coś z tym zrobić?

Można. Ja każdego dnia pomagam rodzicom rozwiązywać ten krępujący problem. Jeżeli też tak chcesz to czytaj dalej, tu znajdziesz pomoc.

Problem brudnych majtek. Jak się z nim uporać?

Jeżeli masz poczucie, że jako rodzic próbowałeś już wszystkiego, żeby uporać się z problemem brudnych majtek, to wiesz również, że ten problem jest poważny. Być może stosowałeś prośby, zachęcania, groźby, tłumaczenia, nagrody, a może nawet leki.

Niestety bez większego efektu. Nie dziwię się. Te sposoby nie działają.

Dlaczego?

To dlatego, że problem kupy w matkach, to temat wstydliwy i przemilczany w Polsce, a to powoduje, że nie ma fachowej wiedzy!

Trudno jest znaleźć taki sposób, który naprawdę zadziała (na forach internetowych na pewno go nie znajdziesz). Co więcej, wielu specjalistów, którym ufasz również w takich sytuacjach stosuje metodę prób i błędów z uśmiechem na twarzy.

Wiem to, ponieważ znam ten temat bardzo dobrze i chcę Ci powiedzieć, że w ciągu ostatnich 5 lat przychodzi do mnie coraz więcej rodziców właśnie z tą konkretną sytuacją. Mówię o tym, abyś jako rodzic mógł zrozumieć, że to temat bardzo powszechny i wielu rodziców jest dokładnie w takiej samej sytuacji, jak Ty.

Obecnie 70% osób, które zgłaszają się do mnie po pomoc każdego dnia, jest dokładnie w takiej sytuacji.Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu w pracy jako terapeuta, pedagog i doradca rodzicielski, mogę powiedzieć, że metody, które nie działają w radzeniu sobie z tym wstydliwym problemem to:

 • wymuszanie na dziecku na siłę załatwiania spraw do nocnika czy toalety…
 • umilanie dziecku czasu podczas siedzenia na nocniczku np. włączanie telewizji, podawanie tabletu,
 • wyciąganie konsekwencji lub karanie za zrobienie kupki do majtek,
 • nagradzanie malucha za załatwienie się w odpowiednim miejscu (zabawki, słodycze…),
 • wzbudzanie wstydu: “Ciuś, ciuś, taki duży chłopak, a robi do majtek! Inne dzieci już potrafią, a Ty jeden nie! Ha ha ha”
 • sadzanie dziecka po zrobieniu kupki w majtki na nocnik, żeby zapamiętało, w którym miejscu powinna wylądować dwójeczka.
 • ignorowanie problemu w nadziei, że przecież kiedyś sam się nauczy.

Liczysz, że dziecko z tego wyrośnie?

„Wyrastanie” z problemu to jedna z naszych ulubionych metod wychowawczych…

“Wyrośnie, przejdzie mu” – takie rady najczęściej dają inne mamy, babcie, niestety nawet „specjaliści”. Czytam też przeróżne rady na forach internetowych, w grupach dla mam i włos mi się jeży na głowie.

Co druga rada brzmi – “nie przejmuj się, na pewno wyrośnie, nie wiem kiedy, ale na pewno”. Zmęczona problemem matka traci czujność. Zaczyna w to wierzyć, bo ta pozbawiona podstaw rada przynosi jej chwilową ulgę.

ALE NIE DZIAŁA. Gdy rodzice zrozpaczeni przychodzą do mnie do gabinetu, bardzo często rozpoczynam rozmowę od słów: “dlaczego tak późno zaczynacie naprawiać ten problem?” I co słyszę? “Czekaliśmy, bo wszyscy mówili, że on z tego wyrośnie….”

To najczęściej mówią rodzice, u których problem zaczyna się w wieku 3 lat, a w wieku nawet 8-9 lat nadal trwa.

Wiedząc to, apeluję – nie czekaj tak długo. Podejmij kroki rodzicielskie już teraz. Być może gdy zastosujesz sprawdzone sposoby to, za 2-3 miesiące wasze życie rodzinne będzie wyglądało zupełnie inaczej!

Co jest prawdziwą przyczyną brudnych majtek?

Drogi rodzicu, jeśli próbowałeś jakichś sposobów, a mimo to nie przyniosły one oczekiwanego rezultatu, to nie przejmuj się. Nikt Ci nigdy nie pokazał, jak trzeba postępować w takiej sytuacji w stosunku do swojego dziecka. Właśnie dlatego Ja jestem po Twojej stronie. Rozumiem to i wspieram Twoją cierpliwość. Jednocześnie chcę, abyś nie rezygnował, bo przyszłość Twojej rodziny jest najważniejsza.

 Kupa w majtkach nie jest sprawą tylnej części ciała. Kupa jest sprawą mózgu.

Dlatego zrozum, że zażywanie leków i różne niekonwencjonalne metody, np. karmienie dziecka suszonymi owocami, dają tylko chwilowy efekt albo w ogóle.

To Twoje codzienne podejście do dziecka i umiejętność ukształtowania jego umysłu są tutaj kluczowe.

Trzeba zrozumieć, że dziecko nie robi w majtki, żeby zrobić Ci na złość. Ono ma problem i trzeba mu pomóc. Zobacz, że jak Ty masz problem w pracy z wykonaniem jakiegoś zadania, to fajnie, jeśli masz kogoś, kto Ci pomaga. A nie kogoś, kto Cię krytykuje, wyśmiewa lub dręczy psychicznie.

Załóżmy, że w pracy otrzymasz trudne dla Ciebie zadanie. To teraz pomyśl, co bo było, gdyby ktoś przyszedł i zaczął na Ciebie krzyczeć? A jakby przyszedł i dał Ci cukierka w nagrodę za każdą załatwioną sprawę? Pewnie pomyślałbyś, że żałosny z niego człowiek. „Czy on chce ze mnie zrobić małpę w cyrku?”

Widzę, jak te same rzeczy, rodzice stosują na swoich dzieciach, wierząc, że pomogą.

Apeluję! Nie pomagają.

Ważne: Statystyki pokazują, że jeszcze 60 lat temu aż 92% dzieci potrafiło korzystać z toalety przed ukończeniem 18 miesięcy. Dziś ta liczba spadła do 25%!

Możesz oczywiście powiedzieć, że to takie czasy i wszystkie dzieci robią pod siebie i biją rodziców. I wiesz co? Będziesz miał/a rację. Z Twojego punktu widzenia.

Co więc zrobiłam, aby Ci pomóc?

Ponieważ czuję wielką odpowiedzialność, zebrałam wszystkie problemy, jakie zgłaszali do mnie rodzice i przygotowałam zestaw moich najlepszych rozwiązań, a następnie nagrałam całą tę wiedzę w formie wykładu wideo, który dziś może pomóc również Tobie. Zajęło to aż 10 miesięcy, jednak efekt był wart tego czasu i wysiłku.

W końcu powstał kompletny i rzeczowy kurs wideo: Kupa Stop – czyli co zrobić, aby dziecko przestało robić kupę w majtki.

Metody, do których już za moment możesz otrzymać dostęp, są stworzone na podstawie 20 lat doświadczeń. Ale najważniejsze jest to, że jako doradca rodzicielski i mama Oli doskonale rozumiem, jak to jest opiekować się dzieckiem. Wiem, czym jest rodzicielstwo i rozumiem Twoje dylematy!

Moje podejście jako doradcy polega na nieprzywiązywaniu się do żadnej konkretnej filozofii.

Nie wierzę we wszystko, co czytam/słyszę. Filtruję informacje, sprawdzam w praktyce i włączam do moich metod tylko te, które się sprawdziły i mam pewność, że są skuteczne. Wyznacznikiem mojej skuteczności są setki, a nawet tysiące rozwiązanych problemów i tysiące zadowolonych dzieci i rodzin. Dlaczego tak jest?

W ciągu ostatnich 10 lat, kiedy problem się nasilił, to właśnie Ja pomagałam setkom rodziców w Polsce skutecznie się z nim uporać!

Dziś jako odpowiedzialny rodzic możesz skorzystać z tego kursu wideo w zaciszu swojego domu, aby raz na zawsze w komfortowych warunkach rozwiązać ten wstydliwy dla Ciebie problem.

I uwierz mi, nie chodzi tutaj o jakieś sztuczne kary czy nagrody, a o to, jak pomóc dziecku poprzez rodzicielską mądrość i wsparcie.

Dzięki zastosowaniu tej wiedzy w praktyce, poradzisz sobie sam/a, w domu! Bez proszenia kogoś o pomoc, bez wstydu i skrępowania i bez prób tłumaczenia dziecku, że kupę “warto” robić do sedesu, a nie do majtek…

Zobacz co dokładnie przygotowałam. Czuję (i wiem), że efekt zaskoczy nawet Ciebie!

Czy nie lepiej byłoby:

 • Nie mieć żadnych obaw, że dziecko zrobi kupę w nieoczekiwanym momencie w szkole, u znajomych, na wycieczce?
 • Gdyby Twoje dziecko stało się samodzielne, dzięki Tobie. Uniknęło tego stresu i zmartwień. I byłoby dumne, że szybciej staje się dorosłe?!
 • Nie mieć zmartwień o to, że Pani w przedszkolu zadzwoni do Ciebie, żebyś przyjechał przebrać swoje dziecko. A przez to uniknąłbyś zakłopotania i krępujących rozmów.
 • Mieć więcej wolnego czasu, więcej pieniędzy, które przeznaczyłbyś na przeżycie czegoś pozytywnego dla Ciebie i całej rodziny.
 • Gdyby dziecko zaczęło Cię normalnie wołać, że chce kupę, zamiast po kryjomu robić do majtek.
 • Gdyby dziecko nauczyłoby się samemu wyczuwać moment, kiedy kupa się zbliża i w porę iść do toalety. Czy satysfakcja z tego faktu nie byłaby wspaniała?
W takim razie podejmij działanie i zdobądź ten program edukacyjny stworzony właśnie dla Ciebie:

To jedyny taki kurs w Polsce, a metody w nim zawarte,
są mojego autorstwa. Nie znajdziesz ich nigdzie indziej.

Poniżej znajdziesz 2 pakiety programu Kupa Stop

Wybierz ten pakiet, który Tobie przyda się najbardziej.

PAKIET 1: TYLKO KURS KUPA STOP

Wybierając pakiet podstawowy, otrzymujesz kurs Kupa Stopw postaci nagrań wideo. Spodoba Ci się, jeśli lubisz naukę poprzez oglądanie. W skład tego pakietu wchodzi tylko:

 • Kurs edukacyjny Kupa Stop – czyli 5 modułów, które zawierają aż 4 godziny wartościowych nagrań wideo.
 • Prezent w postaci nagrań audio z kursu o wartości 97 zł.
 • NOWE: nagranie 90-minutowego spotkania online z odpowiedziami na realne pytania i wątpliwości rodziców.
Cena: 449 zł
PAKIET 2: KURS KUPA STOP + KSIĄŻKA

Otrzymujesz kurs Kupa Stop w formie nagrań wideo, a w zestawie książkę: “Obudź w dziecku olbrzyma” w wydaniu papierowym. W skład pakietu wchodzą:

 • Kurs edukacyjny Kupa Stop – czyli 5 modułów, które zawierają aż 4 godziny wartościowych nagrań wideo.
 • Książka: “Obudź w dziecku olbrzyma” na papierze – 270 stron, format A5.
 • Prezent w postaci nagrań audio z kursu o wartości 97 zł.
 • NOWE: nagranie 90-minutowego spotkania online z odpowiedziami na realne pytania i wątpliwości rodziców.
Regularna cena zestawu: 506 zł
Cena: 479 zł

Jakie dokładnie problemy rozwiązuje
program edukacyjny Kupa Stop?

 •  Dlaczego rodzice XXI wieku doświadczają problemu kupy w majtkach?
 •  Czym jest trening czystości? Jak go skutecznie przeprowadzić?
 •  Co naukowcy mają do powiedzenia w temacie czystości dzieci?
 •  Historie rodziców, którzy już poradzili sobie z tym problemem.
 • Dlaczego dziecko robi kupę do majtek – 9 powodów.
 • 6 nieświadomych błędów rodzicielskich, które mogą prowokować problemy.
 • 10 nieprawidłowych reakcji rodziców i ich skutki dla dziecka.
 • Jak poważne mogą być konsekwencje zaniedbania problemu – przykłady z mojej praktyki.
 •  40 praktycznych wskazówek do przepracowania.
 •  6 popularnych błędów rodzicielskich – czyli czego nie robić.
 •  Praktyczne sposoby do przepracowania problemu kupy w majtkach.
 •  Dlaczego dla dziecka ważne jest Twoje nastawienie do problemu?
 •  Dlaczego lepiej jest mniej mówić, a więcej działać?
 •  Jaka jest różnica między układem limbicznym a korą nową dziecka i co to dla Ciebie oznacza?
 •  Czym jest “język ojczysty” dziecka i dlaczego warto się go nauczyć?
 •  Jaki jest najlepszy czas na nocnikowanie?
 •  Dlaczego oglądanie bajek “na tronie” nie sprzyja nauce samodzielności?
 •  Dlaczego wieczorny posiłek jest strategiczny?
 •  METODA 1: Magiczny napój [Hit]
 •  METODA 2: Czekoladowy eksperyment [Hit]
 •  METODA 3: Wytłumacz misiowi [Hit]
 •  Schemat rozmowy z dzieckiem [Przykłady]
 •  Prawidłowe reakcje na niepowodzenie – 6 wskazówek
 •  Polowanie na kupę – 4 metody.
 •  METODA 1: Magiczny napój [Hit].
 •  METODA 2: Zaczarowana przytulanka [Hit].
 •  METODA 3: Wytłumacz misiowi [Hit].
 •  METODA 4: Przykład rozmowy z dzieckiem [Schemat].
 •  Jak pozbyć się pieluchy?
 •  Jak pozbyć się agresji u dziecka?

Oraz niezwykły dodatek w postaci odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania rodziców w kwestii odpieluchowania malucha:

Moduł 1: Praktyczna wiedza niezbędna do skutecznego odpieluchowania.

 • stanowczość rodzicielska,
 • gotowość dziecka do nauki samodzielnego korzystania z toalety,
 • granice rodzicielskie stawiane dzieciom,
 • prywatność i intymność w procesie nauki nocnikowania,

Moduł 2: Narodziny rodzeństwa i powrót kupy do majtek.

Moduł 3: Wszystko było dobrze, a nagle jest “wpadka za wpadką”.

Moduł 4: Dziecko załatwia się wyłącznie do pieluchy albo wstrzymuje kupę.

Moduł 5: Zaparcia, czekolada od babci i ciąża mamy.

Moduł 6: Kupa albo w pampersa albo w majtki.

Moduł 7: Kupa w majtki, wszystkie sposoby zawiodły.

Moduł 8: Ósmy miesiąc ciąży mamy i dziecko zapomniało do czego służy nocnik.

Moduł 9: Gotowość, oswajanie nocnika i wołanie kupy.

Moduł 10: Wpadki w przedszkolu – co robić?

Moduł 11: Co, jeśli dziecko chce robić kupę tylko na golasa…

Moduł 12: Zaparcia nawykowe i presja ze strony rodziców.

Kurs Kupa Stop pomaga, ponieważ

traktuje problem całościowo i pomaga go rozwiązać z wielu stron. Oto dlaczego:

Zawiera psychologiczne wskazówki.
Ma neurologiczne podstawy.
Porusza tematykę odżywiania dziecka.
Stworzony na podstawie 20-letniej praktyki.

W kursie znajdziesz wskazówki do natychmiastowego zastosowania. Poradzisz sobie, ponieważ umieściłam tylko tę wiedzę, którą z powodzeniem stosowali rodzice na moich prywatnych spotkaniach w gabinecie. Oni też radzili sobie znakomicie.

Dodatkowo TERAZ
otrzymasz ode mnie nowy BONUS!

BONUS #1: Nagrania audio do słuchania!

Drogi rodzicu, to znaczy, że poza nagraniami wideo wypełnionymi konkretnymi metodami postępowania w sytuacji, gdy dziecko robi kupę do majtek lub ma zaparcia, otrzymujesz ode mnie również NAGRANIA AUDIO w formacie mp3, które możesz słuchać, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Możesz je na przykład wgrać na swój telefon i słuchać na słuchawkach – na kanapie, w łóżku, na przystanku, w pociąg, robiąc różne domowe obowiązki. Możesz ich słuchać nawet w samochodzie albo przygotowując kolację. Taka forma nauki jest bardzo wygodna!

Oto prezent, który czeka na Ciebie, gdy zdobędziesz swoją kopię kursu Kupa Stop:

Wartość tych nagrań to 97 zł, ale teraz otrzymasz je ode całkowicie za darmo (jako dodatek do programu edukacyjnego Kupa Stop)!

BONUS #2 (NOWY): Nagranie spotkania online, w którym otrzymasz odpowiedzi na realne pytania i wątpliwości rodziców

Drogi rodzicu, otrzymasz nagranie spotkania online, w którym usłyszysz odpowiedzi na realne pytania i wątpliwości rodziców na to, jak działać w praktyce. Dowiesz się, jak postępować w bardziej skomplikowanych i zaawansowanych sytuacjach. Pamiętaj jednak, że na 99% odpowiedzi znajdziesz w programie edukacyjnym. Wiem to, bo przez ostatnie lata spisywałam wszystkie problemy rodziców, którzy przychodzili do mojego gabinetu. Odpowiedzi na te pytania zawarłam w moim programie Kupa Stop.

Wartość spotkania to 150 zł, ale teraz oba te prezenty otrzymujesz całkowicie za darmo (jako bonus do Pełnego Kursu Kupa Stop))

Dlaczego oferuję ten przełomowy program edukacyjny dla rodziców w cenie zabawki?

Obecny rabat, który ode mnie otrzymujesz to prezent dla tych rodziców, którzy są zdecydowani i podejmują takie działania teraz.

Po drugie – oferuję ten program edukacyjny, który nagrywałam ponad 10 miesięcy w cenie zabawki z supermarketu, ponieważ chcę dać też lepszą szansę finansową dla rodziców, którzy naprawdę chcą zmienić tą niekomfortową sytuację. Moim zdaniem to przejaw ogromnej odpowiedzialności rodzicielskiej!!!

Oczywiście ten program edukacyjny dla rodziców ma swoją cenę, ale z drugiej strony, czy nie jest tak, że wydajesz więcej na pampersy dla dziecka każdego miesiąca? Albo na pranie brudnych majtek? Czy to nie kosztuje? Oczywiście, że tak. Ale nie zawsze ma się tego świadomość!

Może to dość odważne stwierdzenie – ale moim zdaniem, dzięki programowi edukacyjnemu Kupa Stop oszczędzisz bardzo dużo! I nie chodzi tylko o pieniądze, ale również o Twój cenny czas!

Jeśli już mnie znasz Drogi rodzicu to wiesz, że wielokrotnie moje publikacje trafiły w sedno problemu. Moją misją zawodową jest pomóc jak największej liczbie rodziców, którzy piszą do mnie z różnymi problemami rodzicielskimi. W tej konkretnej sytuacji ta wiedza nie była dotąd w ogóle dostępna, a rodzice byli zdani na siebie – był to temat tabu!

Poza tym 20 lat temu problem kupy w majtkach nie występował zbyt często… To ostatnie lata pokazały, że ten problem bardzo się nasilił! Kiedy 10 lat temu przyszła do mnie rodzina z prośbą o pomoc właśnie w tej kwestii, postanowiłam podjąć się rozwiązania tego problemu. Pomogłam im! Od tamtego czasu stale pogłębiam swoje doświadczenie w tej dziedzinie, pomagając coraz większej liczbie rodziców i tak od 7 lat jestem w tej kwestii ekspertem. Znam ten problem, jak nikt inny!

Czy naprawdę uważasz, że to jest normalne…

 • Prać kilka razy dziennie majtki 6-letniego dziecka.
 • Nie móc “wysłać” dziecka do dziadków lub do kolegi na noc/na weekend ze spokojną głową.
 • Pozbawiać siebie i dziecko przyjemności luzu na wakacjach.
 • Bać się, że kupa przydarzy mu się maluchowi w przedszkolu.
 • Martwić się każdego dnia, że coś jest nie tak z dzieckiem, skoro ciągle kupa jest w majtkach.
 • Mieć świadomość, że Twój kilkuletni maluch nie opanował tak podstawowej czynności, jaką jest wypróżnianie się? Słuchanie sygnałów swojego organizmu.
 • Bać się, co będzie, jak dziecko wejdzie do basenu czy morza.

Rozumiem Cię doskonale i wiem, czego doświadczasz. Ale najważniejsze jest to, że wiem, jak Ci pomóc! Wystarczy, że podejmiesz decyzję i pozwolisz sobie pomóc!

To nie powinno tak wyglądać i to nie musi tak wyglądać. Możesz być znowu spokojnym rodzicem dziecka, które woła, gdy czuje, że zbliża się dwójeczka, które korzysta z nocniczka lub toalety.

Możesz pokazać swojemu dziecku, że każdy problem można rozwiązać, że na rodzicu można polegać. Że rodzic zawsze wie, jak Mu pomóc. Drogi Rodzicu, to możliwe.

Możesz wreszcie temu zaradzić.
Powiedz kupie: “Stop!”

Rok temu napisałam artykuł: “Dlaczego dziecko robi kupę do majtek – 10 konkretnych wskazówek jak rozwiązać ten wstydliwy problem”. Opublikowanie tego artykułu spowodowało lawinę maili, lawinę komentarzy pod artykułem, lawinę pytań do mnie i lawinę próśb o pomoc od zrozpaczonych matek i ojców.

Nie byłam w stanie odpowiedzieć na wszystkie maile i wszystkie komentarze, bo było ich za dużo… Widząc, jak problem jest ogromny i że mam skuteczną wiedzę, aby go rozwiązać, nie mogłam pozostać wobec niego obojętna.

Dlatego postanowiłam pomóc tak dużej ilości rodziców, jak to tylko możliwe.

Szczególnie uważaj na fora internetowe!

Pewnego dnia widziałam jak na jednym forum, jedna mamie napisała drugiej, żeby codziennie mówiła do swojego dziecka tak: „jeśli ci nie przeszkadza robienie kupy w majtki, to ok, ale nie zapominaj, że wszyscy twoi koledzy są czyści, a ty nie. Jeżeli tego nie zrobisz, to będą się śmiać”.

Nie oceniam tej mamy. Ona pewnie nie znała lepszego sposobu. Ale czy wiesz, co takie postępowanie rodzica powoduje? Dziecko zaczyna się bać… Zaczyna porównywać się do innych i czuć się gorzej od swoich koleżanek i kolegów.

To nic! Stosowanie tych rad to prosta droga do tego, aby dziecko miało poważne problemy na podłożu emocjonalnym.

Dlatego, jeśli widzisz takie zalecenia i nie ufasz osobom, które je dają, to bądź ostrożny.

Prawda jest taka, że mało który specjalista w Polsce wie, jak podjąć się tematu kupy w majtkach oraz strachu przed pójściem do toalety w celu załatwienia swoich potrzeb.

Dlatego bardzo możliwe, że do tego momentu jako rodzic mogłeś czuć, że nie masz w tym zakresie żadnego wsparcia i musisz radzić sobie samodzielnie. Jednak tak dłużej nie musi być.

Kim jestem, że znam
te realia tak dobrze?

Nazywam się Mariola Kurczyńska i od ponad 20 lat pracuje z dziećmi, rodzicami i nauczycielami. Jestem neuroterapeutą, pedagogiem i doradcą rodzicielskim.

Jestem również autorką książki: “Obudź w dziecku olbrzyma”, która jest wsparciem i inspiracją dla ponad 10 tysięcy rodzin w Polsce.

Jestem praktykiem. Każdego roku rozwiązuje kilkaset takich problemów z którymi przychodzą do mnie rodzice tacy, jak Ty…

Patrząc na to, czego doświadczają rodzice, nie mogłam być bierna. Szczególnie, że już setki razy pomogłam trwale uporać się z tym wstydliwym problemem.

Działam skutecznie, a potwierdzeniem tego jest to, że na Facebooku śledzi mnie już ponad 63 000 rodziców w Polsce.

Dzięki mojej pracy oraz ciągłemu doskonaleniu i podnoszeniu swoich kwalifikacji, udało mi się wypracować lepsze i skuteczniejsze rozwiązania niż te, które oferuje większość psychologów.

Razem sięgniemy do źródła problemów, nie będziemy się ograniczać do leczenia objawów!!! To bezcelowe.

Wiedza, którą znajdziecie w kursie jest sprawdzona przeze mnie w moim domu oraz w setkach domów moich klientów, jest prosta do zastosowania i niezawodna.

Dlaczego mam pewność, że ta wiedza
okaże się skuteczna?

Musisz wiedzieć, że temat kupy w majtkach nie jest przedmiotem żadnych studiów. Tego się po prostu nie uczy. Prawdopodobnie, drogi Rodzicu sam miałeś problem, aby znaleźć merytoryczną i skuteczną wiedzę. Prawda?

Nie będę ukrywała, to trudny temat, a to sprawia, że niewiele osób podejmuje się pracy z takim tematem… Dlatego wizyty u “specjalistów” często kończą się najczęściej poradami:

“Trzeba zastosować kary!” Kary nie działają? “To trzeba zastosować nagrody?” Też nie działają. “Hmmm, proszę się nie przejmować, dziecko na pewno z tego wyrośnie”.

Jak sam/a widzisz, to tylko strata pieniędzy nerwów i czasu.

Dlatego osobiście zachęcam Cię do skorzystania z Kursu wideo Kupa Stop! Wiedza, którą znajdziesz w kursie, sprawdziła się w trakcie wielu lat mojej pracy. Pomogła już w setkach domów moich klientów. Dlatego mam pewność, że te rozwiązania są skuteczne.

Oto przykład, który może dać Ci do myślenia

Pewnego dnia trafili do mnie rodzice 6-letniego Szymona. Stosowali doskonały system kar i konsekwentnie go przestrzegali. Kara miała spowodować niechęć dziecka do robienia kupy w majtki – takie były zalecenia pani psycholog, do której się udali przed wizytą u mnie w gabinecie.

Po fakcie Szymek dostawał więc reprymendę od mamy, musiał stać w kącie, nie oglądał bajek, nie wychodził na podwórko i sam musiał prać swoje majtki. I co?

I nic. Kupa dalej była w majtkach. “Widać jest pani niekonsekwentna” – skomentowała pani psycholog i wycofała się, odsyłając rodziców do neurologa!

Moim zdaniem kardiolog i okulista mieliby w tym temacie dokładnie tyle samo do powiedzenia.

Rodzice jednak poszli do neurologa. Poradził, żeby raczej dawali nagrody, skoro kary nie działają. (Neurolog!)

No to rodzice z nową energią i z nową motywacją zaczęli dawać batonika, kiedy dziecko zrobiło siku do toalety. Batoniki, cukierki, inne drobne gadżety, bo ilość wizyt dziecka w toalecie wynosi kilka razy w ciągu dnia. Za każdym razem było brawo i nagroda. I co?

I nic. Kupa nadal była w majtkach. Trafili do mnie. Czy jestem fachowcem od kupy?

Szczerze mówiąc, nigdy tak o sobie nie myślałam… Mam jednak wiedzę. I nie waham się jej używać. Teraz czas na Ciebie, aby z niej skorzystać:

Wybierz jeden pakietów kursu Kupa Stop

Kliknij w przycisk poniżej “Kup” i w ciągu dosłownie 5 minut otrzymaj dostęp do jednego z trzech poniższych pakietów!

TYLKO KUPA STOP


Podstawowy pakiet zawiera:
 • Kurs: Ponad 5-godzinny kurs on-line
 • 4 godziny wartościowych nagrań wideo.
 • 5 modułów edukacyjnych.
 • BONUS #1: dodatkowe nagrania audio z kursu!
 • BONUS #2: nagranie 90-minutowego spotkania online z odpowiedziami na realne pytania i wątpliwości rodziców.

KUP ZA 449 ZŁ

PAKIET Z KSIĄŻKĄ


Rozbudowany pakiet zawiera:
 • Kurs: Kupa Stop o wartości 516 zł.
 • 4 godziny wartościowych nagrań wideo.
 • 5 modułów edukacyjnych.
 • Książkę: “Obudź w dziecku olbrzyma”.
 • BONUS #1: dodatkowe nagrania audio z kursu!
 • BONUS #2: nagranie 90-minutowego spotkania online z odpowiedziami na realne pytania i wątpliwości rodziców.

KUP ZA 479 ZŁ

Nie wiesz, który wybrać? Jeśli dziecko po prostu nie korzysta z toalety lub nocnika i brudzi majtki, to z łatwością poradzisz sobie z samym kursem Kupa Stop. Jeśli natomiast dziecko często płacze, awanturuje się, krzyczy, a nawet bije rodziców, to masz dwie opcje – wybierasz pakiet z książką i uczysz się na własną rękę korzystając kursu i książki jednocześnie albo wybierasz opcję z indywidualną konsultację – w domu przerabiasz kurs Kupa Stop, a w trakcie konsultacji pomagam Ci całkowicie indywidualnie zaradzić problemowi. Ty wybierasz.

Dlaczego warto zareagować TERAZ?

Nie chodzi o to, że istnieje prawdopodobieństwo, że problem kupy minie sam. Z mojego doświadczenia masz 100% pewności, że ten problem sam się nie rozwiąże. Będzie jeszcze gorzej, jeśli zostawisz go bez rozwiązania.

Spowoduje to problemy ze zdrowiem u dziecka w przyszłości. Nie ma żadnej szansy, że to przejdzie samo – albo się tym zajmiesz albo nie.

Im szybciej zaczniesz, tym szybciej zobaczysz efekty. Nie ma takiej możliwości, żeby się nie udało. To kwestia odpowiedniego zdiagnozowania źródła problemu i doboru odpowiednich metod.

Kiedy zastosujesz te metody, będziesz mógł/mogła powiedzieć problemowi “do widzenia” i zacząć normalne życie. Bez wiecznego stresu, bez płaczu w poduszkę, bez nerwów.

A Twoje dziecko będzie szczęśliwe i beztroskie tak, jak przystało na kilkulatka.

Będzie mogło cieszyć się swoim dzieciństwem, ganiać za piłką, wariować w kulkach, szaleć na basenie, podróżować, kąpać się w morzu, mieć przyjaciół i fajne relacje.

Uwaga…

Jeśli teraz coś robisz i to nie działa, to znaczy, że marnujesz swój czas. Jeżeli próbujesz już od ponad 30 dni różnych metod i one nie przynoszą efektów, to proszę Cię nie obwiniaj o to dziecka, że Tobie nie wychodzi. Nie obwiniaj też siebie – po co? Weź po prostu odpowiedzialność za tę sytuację i za metody, które do tej pory stosowałeś.

Może być tak, że jeśli dalej będziesz próbować, to dziecko będzie coraz starsze i problem może pozostać.

Ten problem nie dotyczy tylko 3-latków. Do mojego gabinetu przychodzą rodzice z dziećmi w wieku 9, a nawet 10 lat! Przecież to nieprawdopodobne!

Zacznij stosować takie metody, które są sprawdzone i dają regularne efekty. Dziecko nie jest zabawką, na której można robić eksperymenty. Każda nieskuteczna metoda powoduje różne uszczerbki na psychice dziecka. Tutaj nie ma miejsca na błędy i na próbowanie. Tutaj trzeba działać zdecydowanie i mieć pewność, że metody są sprawdzone.

Przyszłość Twojego dziecka leży w Twoich rękach.

Poniżej znajdziesz 2 pakiety programu Kupa Stop

Wybierz ten pakiet, który Tobie przyda się najbardziej.

PAKIET 1: TYLKO KURS KUPA STOP

Wybierając pakiet podstawowy, otrzymujesz kurs Kupa Stopw postaci nagrań wideo. Spodoba Ci się, jeśli lubisz naukę poprzez oglądanie. W skład tego pakietu wchodzi tylko:

 • Kurs edukacyjny Kupa Stop – czyli 5 modułów, które zawierają aż 4 godziny wartościowych nagrań wideo.
 • Prezent w postaci nagrań audio z kursu o wartości 97 zł.
 • NOWE: nagranie 90-minutowego spotkania online z odpowiedziami na realne pytania i wątpliwości rodziców.
Cena: 449 zł
PAKIET 2: KURS KUPA STOP + KSIĄŻKA

Otrzymujesz kurs Kupa Stop w formie nagrań wideo, a w zestawie książkę: “Obudź w dziecku olbrzyma” w wydaniu papierowym. W skład pakietu wchodzą:

 • Kurs edukacyjny Kupa Stop – czyli 5 modułów, które zawierają aż 4 godziny wartościowych nagrań wideo.
 • Książka: “Obudź w dziecku olbrzyma” na papierze – 270 stron, format A5.
 • Prezent w postaci nagrań audio z kursu o wartości 97 zł.
 • NOWE: nagranie 90-minutowego spotkania online z odpowiedziami na realne pytania i wątpliwości rodziców.
Regularna cena zestawu: 506 zł
Cena: 479 zł

Co się może stać, jeśli zastosujesz rady z mojego kursu?

Drogi Rodzicu, Ty jak nikt inny, doskonale wiesz, że ten wstydliwy problem ma swoje konsekwencje – czasem jest to bezsilność, czasem złość, a innym razem zakłopotanie.

Bądź spokojny, ponieważ metody z kursu sprawią, że:


 • Twoje dziecko szybciej, niż inne dzieci, stanie się bardziej samodzielne, a Ty będziesz miał osobisty powód do dumy i podziw ze strony innych rodziców.
 • Zyskasz kontrolę, ponieważ będziesz wiedział konkretnie, co i jak mówić, aby zachęcić dziecko do załatwiania swoich spraw na sedesie lub nocniku.
 • Twój maluch zobaczy, że rozumiesz jego potrzeby i wiesz, jak mu pomóc. Dlatego w jeszcze większym stopniu zacznie patrzeć na Ciebie jak na autorytet i wzór do naśladowania.
 • Sprawnie uporacie się z tymi problemami, a to umocni Waszą więź i sprawi, że w przyszłości dziecko będzie czuło w Tobie wsparcie. Zamiast zamykać się w sobie, będzie z Tobą normalnie rozmawiać i otwarcie mówić Ci o tym, czego doświadcza.
 • Kiedy dziecko już upora się z problemem, odwdzięczy Ci się dobrym zachowaniem w domu, w szkole i na podwórku. W końcu cała ta sytuacja nie jest komfortowa ani dla Ciebie, ani dla niego.

Przypomnij sobie to uczucie, które pojawia się, gdy dokładnie wiesz, co robić. Przekazując Ci ten kurs, proponuje Ci poczucie bezpieczeństwa, kontroli i więcej wolnego czasu na to, co chcesz.

Dlaczego?

Dlatego, że w tym kursie otrzymasz sprawdzone rozwiązania i gotowe schematy postępowania, które są konkretne i proste do zastosowania dla każdego. Nie potrzebujesz niczego więcej, aby uporać się z tym problemem!

Dwa główne problemy dzieci, które rozwiązuje zastosowanie metod z kursu:

Brak kontroli nad dwójeczką
Kupa w majtkach pojawiająca się w nieoczekiwanych momentach.
Wstrzymywanie kupy i zaparcia
Ból podczas wypróżniania i strach przed wizytą w toalecie.
A co się stanie, jeżeli mimo wszystko nie skorzystasz z mojej pomocy?

Drogi rodzicu, może to zabrzmi trochę dosadnie, ale oboje jesteśmy dorosłymi osobami i uważam, że jesteś odpowiedzialnym rodzicem.

Jeżeli jednak wyjdziesz z tej strony i nie podejmiesz żadnego działania, to drogi Rodzicu, zostaniesz sam z tym g…

Aby tego uniknąć kliknij poniżej i zdobądź kurs Kupa Stop. Sam wiesz, że temat jest poważny, dlatego nie ma na co dłużej czekać. Czas na działanie!

© 2021 Mariola Kurczyńska. Wszelkie prawa zastrzeżone Realizacja: DB Elite Team

0